Samuell Edward --> Brownie #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 01. 29.
54
46
V4 karakter
Edward Peterson
LV karakter
Edward Peterson
V2 karakter
Shamuell Edward
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Samuell Edward

Panaszolt fél admin neve:
Brownie

Panasz pontos megfogalmazása:
Tegnapi este fojamán, kicsuszott a jármüvem, le a hegyről amelyben benne ültem. és miközben csuszott le én kifagytam. Ma hogy lépek fel eggy 45p-s jailben vagyok ütközésnél való rp elhanyagolása végett. Pedig nem is tudtam volna rp-z ni mert kifagytam. Pm-ben kértem hogy mutasson videofelvételt amelyre ez a válasz érkezett. "[Segítség] Admin[3] Brownie: Sajnálom, én ebből ennyit láttam, majd máskor odafigyelsz."

Bizonyítékok:
nem látom szükségesnek

Megjegyzés:
Nem értem ha valaki kifagy hogy a .....-ba tudná rp-z ni az ütközést. Ha kifagysz semmit nem tudsz csinálni ujra kell lépned a szeróra, nem tudsz sehogy semmit csinálni.
1.) Bizonyíték hiányában ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 24 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia, küldj egy napi logot kérlek tegnapról és megvizsgálom az ügyet.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
592
893
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Szia. Többször leírtam neked az álláspontom PM-ben, majd TS-en is. Egyrészről nem értem, hogy miért kellene egy egyértelmű esetetet videóznom ? Nem nekem kell bebizonyítanom, hogy az igazamat, mivel láttam az esetet. Már egy ideje figyeltelek és nem RP-ztél. Ezeket után úgy zúgtál le, hogy simán továbbmentél, nem úgy mint aki kifagyott és csak ezt követően csatlakoztál le.
Nincs több hosszáfűznivalóm
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.