Samuel Wooten

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
419
1 848
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Samuel Wooten

2. Születés helye, dátuma
Illinois, Calumet City, 1992 / 12 / 12

3. Bejelentett lakcíme
Los Angeles, Rainbow Boulevard

4. Telefonszáma
021243425

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
válasz

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Főnyomozó rendfokozaton szolgáltam. SPSU Alparancsnok.

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
Az államtól megbízást kaptam, megfigyelni egy belső szervezetet.

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Lejárt a munkaviszonyom, sikeresen teljesítettem a megbízást.

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Elfogadom.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Roland vagyok, tizenhét éves.

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Azóta leginkább v3-on voltam frakciókban. Ott is voltam NNI-ben, nem sokkal többet, mint egy hónapot. Sajnos az időm nem engedte, hogy több ideig tartózkodjak a frakcióban. Las Venturason voltam LVMPD-ben, több mint két hónapig. Ott frakció váltás miatt léptem ki. Többször voltam illegális frakcióban is. (pl. Extended Mandem, topicot is vittünk.) Itt pedig NNI-ben voltam, és többször jártam már meg illegális frakciókat. Hülye voltam, és mindig csak mentem a dara után, aztán azért nem voltak hosszú életűek. Erről már sikerült leszokni, megvannak erre a szerverek.

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Spanok is jöttek vissza, szeretnék ezért én is. Karaktert építeni és hasonlók. Normálisan csinálni valamit végre.

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Aha, mindegyikkel.

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok, Roland vagyok. Budapesten élek. Jelenleg 17 éves. Szakgimnáziumba járok, Informatika szakra. Az iskola befejezte után viszont nem itt szeretnék elhelyezkedni. Tetszik valamennyire a dolog, viszont nem érzem már nekem valónak. Szabadidőmben gyurmázom a habtestemet, meg focizgatok. Több mint két éve nyomom a szerepjátékot, előtte is MTAztam már, viszont csak ilyen FUN szerókon élvezkedtem.

7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/0sKQywo

8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/m9gA82W A kitiltásomat megbeszéltük Bencével. Egy félreértés volt az egész.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.