Samuel Pellegrini jelentkezése See Game Helpdesk tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry

VoK0rJX.png


Samuel Pellegrini jelentkezése See Game Helpdesk tagnak


Néhány fontos dolog magadról:

Kristófnak hívnak 15 éves vagyok Somogy megyében élek azon belül Toponáron ami egy városhoz tartozik.
Hobbim a gépezés, és ha jó idő van akkor BMX, Kertben dolgozás. Apámmal, anyámmal, mamámmal, testvéremmel, élek együtt egy házban.
Van egy macskám akit Mogyorónak hívnak, és már lassan 3 éves.
Az iskolai átlagom 3,1 és ezt mind úgy, hogy nem is tanulok szinte semmit, hanem csak óra előtt átnézem az anyagot, azt meg is van a 3-as, 4-es jegy.
Ezek alapján sok időt tudnék foglalkozni a szerverrel.
Jelenleg ORFK és TEK tagja vagyok, és járőrözgetés közben tudnék bármikor válaszolni a PM-ekre.
Van elég sok tapasztalatom a szerverről, ezért is szeretnék lenni See Game Helpdesk tag, hogy segítsek a kezdő játékosokon, persze más játékosokon is.
Eddig voltam 7-szer ideiglenesen adminsegéd, és voltam 3 alkalommal kezdő játékos betanításán mint ideiglenes adminsegéd, és az adminok megdicsértek,
hogy milyen jól elmondtam mindent egy kezdő játékosnak a betanítás során.
3 hónapja játszok itt a szerveren, és van több mint 45,000 játszott perc ennyi idő alatt, szóval azért nem semmi.
SeeMTA V2-es pályafutásom előtt más külön féle RP szervereken is játszottam.


Mióta játszol a szerveren?



2018-11-15 18:45:33 óta játszok a SeeMTA V2-es szerveren, de ez idő alatt jött 45,000 játszott perc(30-as szint).




Eddigi elért dolgok:



-7 alkalommal ideiglenes adminsegéd
-3 kezdő játékos betanítása ideiglenes adminsegédként (adminok megdicsértek)
-ORFK, TEK tagja
-Full fullos MPOWERES BMW M6
-Gyárból kihozott Walton
-35 milliós vagyon


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?



Megvan a kellő tapasztalatom a szerverről.
7 alkalommal voltam ideiglenes adminsegéd, és amikor írt az admin /as-be,
hogy kéne jönni én bevállaltam mint ideiglenes adminsegéd a kezdő játékos betanítását, majd amikor sikeresen betanítottam az admin megdicsért.
Szeretek segíteni másokon, ha kisebb kérdés jön akkor válaszolok mert mivel adminsegédnek ez a feladata, hogy segítse az adminok munkáját.
Aktív vagyok, és sok időt tudok fordítani a szerverre.

Miért téged válasszunk?


Első sorban mivel segítőkész vagyok, és szeretek mindenkinek segíteni.
Másrészt mint feljebb leírtam nagy tapasztalatom van a szerverről.
Aktív is vagyok nagyon, és ezt a feladatot tudnám csinálni ügyesen!


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?



Amikor fent vagyok a szerveren minden időmet erre a feladatra szánnám.


Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 4-5 óra, Hétvégén 6-7-8 óra.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?


Leírom neki , hogy nekem erre nincs jogosultságom.
Utána megkérdezem tőle , hogy esetleg bug miatt lett totálkáros a kocsija?
Ha igen kérek tőle bizonyítékot megnézem , és továbbítom adminnak , ha az admin azt mondja
hogy ő bug esetén sem köteles fixelni akkor írom , hogy hívj vontatóst a
((/call 222-222)) vagy a ((/call 444-444)) paranccs és várd meg míg kiérnek.
Ha nem érnek ki sok idő elteltével sem akkor írom neki , hogy ((/lemond)) parancsot írja be
majd újra , hogy ((/call 222-222)) vagy ((/call 444-444)) , és ha ezután sem fogadják akkor írom neki,
hogy írja ki hirdetésbe, hogy vontatós hívását várom.
Ha továbbra sem érti , és folyamat floodol vagy rossz esetben szid továbbítom adminnak , hogy szankcionálja.


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elvezetem a szerelőtelephez, és ha megérkeztünk leírom neki , hogy ez a szerelőtelep.
Jobb oldali sáv a rendes sáv ha itt mész akkor az autód típusától függően lesz ára a szereltetésnek.
Bal oldali sáv a gyors sáv ez mindig mindenkinek 500,000 forint kivéve, ha CASCOS a kocsid ami vagy frakció kocsi stb.
Szépen bemegyünk a szerelő megkérdezi , hogy teljes-e?
Leírom neki , hogy vagy a törött alkatrészeket mondja vagy azt, hogy csak motor, vagy teljes.
Utána amint kiszámolta a szerelő akkor írom neki , hogy figyeld a fenti chatet azaz IC chatet , hogy mennyi forint lesz a szerelés ára.
Írom neki , hogy a ((/pay "adott szerelő IDje" "összeg")) paranccsal tudja kifizetni a szerelést, majd ha végzett a szerelő azt abból fogja tudni,
hogy írom neki az F3/home gomb panelt nyissa meg utána a "Page Down" , "Page Up" gomb nyomásával fel/le tudja irányítani,
és a vagyon részre kattintva nézze meg , hogy 100%-os a kocsija, és ha igen akkor mehet ki a szerelő kíséretével a szerelőtelepről.

See City Car Service(SCCS):

152mta_screen_2019_03_05_.png


Fix&Drive(FIX):

642mta_screen_2019_03_05_.png




Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?



Első: Városháza.





Leírom neki , hogy bemész az épületbe oda állsz a pult mögött álló NPC-hez , és az M betü + a kurzorral jobb klikk az NPC-re
hogy felvedd a munkád, és a ((/felmond)) paranccsal tudsz felmondani egy adott munkából.
Majd még leírom neki, hogy szintén ennél az NPC-nél ugyanezzel az M betű + kurzorral jobb klikk az NPC-re, tudod beváltani a forgalmi engedélyt,
de ezt csak mind az után, hogy elmész a szerelőtelephez ami egy villás kulccsal jelez az F11-es gombbal benyomott térképen 2 helyen.
Az egyik az SCCS az a jobb oldalon fent a rózsaszín célkereszt mellett találod villáskulcs jelzéssel.
A másik a bal oldalon a térképen fent egy villáskulcs az a Fix&Drive.
Mindkettő szerelőtelepnél 100,000 forint összegért a szerelő csinál neked forgalmi engedélyt amit ennél az NPC-nél
tudsz beváltani az imént leírt M betű + kurzorral jobb klikk az NPC-re.
Utána leírom neki , hogy a másik épületben a pult mögött álló NPC-nél szintén ezzel M betű + kurzorral jobb klikk az NPC-re tudsz venni személyit,
ADR vizsgát ami teherautóhoz/kamionhoz kell, és horgászengedélyt is tudsz venni.




Bal oldali épület:

324mta_screen_2019_03_05_.png


Jobb oldali épület:

671mta_screen_2019_03_05_.png






Második: Kórház.




Leírom neki , hogy a kórház az F11-es gombbal a térképen jobb oldalt egy fehér karika benne piros csillag jelöl ahol
egy piros markerbe ha belemész pénzért megtudod magad gyógyítani.
Vagy ha megsérültél akkor nem muszáj odamenni , mert a ((/call 104)) paranccsal ki tudod hívni a mentőket, DE ezt
lehetőleg NE hívd interioba azaz (házba/garázsba) mert azt a térkép a mentősöknek más helyen jelzi mint ahol te vagy valójában meg halottan SOSE
hívj mentőt , mert az szabálysértés!


Kórház:

718mta_screen_2019_03_05_.png




Harmadik: Autós Iskola.


Leírom neki , hogy az autós suli az F11-es gomb megnyomásával a térképen középen kicsit lejjebb egy arany rúd melletti
nagy kék kerettel T betűnél található , és ott bent az M+ kurzor jobb klikk az NPC-re, tudod a KRESZ-t megkezdeni.


Autós Iskola:

624mta_screen_2019_03_05_.png


568mta_screen_2019_03_05_.png

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?


Ha rám ír egy admin , hogy kéne mennem a kezdő játékost betanítani akkor megnézem , hogy van fent-e másik S.G.H,
és ha nincs akkor leírom neki , hogy most éppen RP-be vagyok, gyorsan le RP-zem a részem, és utána megyek
de ha azt írja, hogy ez sürgős akkor megkérdezem OOC, hogy nagy baj lenne ha most kellene mennem betanításra, és ha azt mondják
hogy NEM baj, akkor írom nekik OOC, hogy a betanítás után folytatom szívesen az RP-t.


De a másik eset, ha csak PM-be rám ír egy játékos, akkor RP közben simán tudok válaszolni a kérdésére.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?




Írok egy adminnak , és elküldöm a logot , de ha nincs fent admin akkor panaszkönyvre teszem.


Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
Igen voltam, de jogosan NEM voltam már több mint 2 hónapja.

908209N_vtelen.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]
Nem voltam.

946N_vtelen.png



Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Jeremy

Martinka

Barangoló
2019. 01. 10.
94
75
21
Szeged
V4 karakter
Dmitrij Sigaryov
LV karakter
Martin Salvador
V2 karakter
Dmitrij Sigaryov
Jó lap lett, remélem felvételt kapsz a csapatnál!
 
  • Tetszik
Reactions: kryst0f

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Gratulálunk, a jelentkezési lapod megfelelt , ezért tovább jutottál a TeamSpeak-es meghallgatásra.
Kövesd a fórumot az időpontokért, sok sikert!


Személyes megjegyzés: Máskor ne írd le 10x hogy megdicsértek, ettől függetlenül jó kis lap lett.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.