Edeg Corner jelentkezési lapja

Samuel Conor

Újonc
2023. 10. 28.
1
0
V4 karakter
Egy átlagos ember aki elköltözött az anyától.

logo3-2.png


A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Válasz Edeg Corner
- Születési neve: Válasz Edeg
- Születési helye, év, hónap, nap:Amerika, Válasz 1998,10,20
- Anyja neve: Válasz Jessica Smith
- Személyi igazolvány száma: Válasz 170149EE
- Vezetői engedély száma: Válasz 944242TT
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): Válasz +38-76-423-3222,kukucs611@gmail.com
- Családi állapota: Válasz átlagos családi állapot
- Lakóhelye: VálaszLos Santos
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Válasz áruszállitó,fényezés,farm
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Válasz Eddig nem volt
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Válasz Eléggé sokat szoktam elérhető lenni.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Válasz legyenek kedvesek az ügyfelek illetve a munkatársak



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Válasz Iván Alexander vagyok 15 éves Csepelen élek viszont Szigetszentmiklósra járok iskolába. kamion sofőr szeretnék lenni pont mint Édes apám. Édes anyjám és Édes apám elváltak jelenleg Édes anyjámmal élek.Van egy lány testvérem 18 éves Édes anyjám 46 Édes apám pedig 50 éves. Édes anyjám egy kis ABC-t üzemeltet Édes Apám pedig kamion sofőr. Heti rendszerességgel járok edzeni. Barátaimmal eléggé sokat szoktam seemta-zni és eléggé mókás. Ez lennék én: Iván Alexander.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? Válasz 11 481
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Válasz elsősorban barátokat szeretnék szerezni. másodsorban úgy hallotam hogy eléggé jó pénz forrás és nem jönne rosszul a pénz. plusz még nem is unatkozom szóval ez mindenkinek megéri
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? Válasz eddig még nem voltam frakcióban
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Válasz mostanában eléggé sokat játszomm, eléggé jó munka erő lennék, jól kijövök az emberekkel
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni? : Válasz 1000
- AccountID?: Válasz 238156
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Válasz nincs mikrofonom, van discordom illetve team speak em
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Válasz https: //imgur.com/a/JKO6lB6
 
Utoljára szerkesztve: