Samantha Sunawers jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Kiss Tominak hívnak. 21 éves vagyok jelenleg,de nem sokára töltöm a 22.életévemet. Budapesten élek egy kisebb lakásban. Jelenlegi munkahelyem a Büntetés-végrehajtás (Biztonsági felügyelő). Ahogy letettem az érettségit,azután egyből jelentkeztem a meghirdetett pozícióra. Elvégeztem egy 14 hetes képzést pár hónapja, s azóta itt szolgálok Pesten a fegyházban. Szabadidőm ami van munka mellett azt általában vagy a családdal, vagy pedig a számítógépezéssel töltöm. Jófej,kedves,megértő srácnak tartom magam ,de hát kinek mi a véleménye. Úgy érzem amit szerettem volna elérni,azt nagyjából sikerült is. Van hogy lusta vagyok és nincs kedvem semmihez,de általában ez ritka dolog. Sajnos van bennem is egy hiba mint minden emberben,mégpedig hogy nagyon szókimondó vagyok,s nem szeretem ha megpróbálnak hülyének nézni. Családommal nem igazán ápolok jó kapcsolatot,de hát minden családban vannak viták. Barátnőmmel később majd szeretnék összeköltözni,de ez még a jövő titka. Amit még tudni lehet rólam,hogy általában ha valamibe belekezdek azt a lehető legtöbb odafigyeléssel,és minden erőmmel megoldom. Nem szeretek semmit sem félbe hagyni,hisz az sosem vezet jóra. Sajnos kiskorom óta énis elég sok költözésen vagyok túl,ami mondhatni megviselt. Igazából nem tudom mennyire rossz szokás,de elég sokat szeretek beszélni és van hogy be sem tudom fogni a számat. Nagyjából hirtelen ennyi jutott eszembe így elsőre.]

Mióta játszol a szerveren?

[2021-09-15 11:48:49 regisztráltam a szerverre. Voltak kisebb kihagyások,de mostanság próbálok egyre többet aktív lenni. (viszont több mint 2 éve lassan 3 éve hogy játszok kisebb nagyobb MTA rp szervereken. ]

Eddigi elért dolgok:

[NAV őrmester/ HŐR Alparancsnok
NNI Őrmester
Sok új barát
Sok rp lehetőség/tapasztalat

IDG Adminsegéd
]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretnék egy jó csapat tagja lenni,ahol minden percét boldogan tölthetem. Úgy érzem alkalmas lennék a rám bízott feladatok elvégzésére. Szeretnék segíteni a játékosoknak kérdések megválaszolásában,s ezáltal megkönnyítve az adminok munkáját. Szeretnék mindig készen állni a kezdő játékosoknak,ha esetleg valahol/valamibe elakad. Számomra engem örömmel tölt el az,ha tudok segíteni a játékosoknak. Szeretném magam kipróbálni ezen a szerveren SGH-ként ,s később majd adminként is. Tudom elég nagy feladatkört vállalok ezzel,de IDG-ként is nagyon tetszett amit csinálok.]

Miért téged válasszunk?

[Értelmes embernek tartom magam. Tapasztalattal rendelkezem (igaz ezen a szerveren csak IDG voltam idáig,de kisebb szerveren adminként tevékenykedtem). Érthetően eltudom magyarázni az embereknek azt,amit szeretnék. Feladataimat precízen és pontosan elvégzem, kellő odafigyeléssel. Nem ismerek lehetetlent csak tehetetlent. Ha nehezebb dologba ütközöm,akkor sem adom fel és küzdök ameddig nem oldom meg. Csapatban jól tudok gondolkodni/dolgozni. Nyugodt természetű ember vagyok. Szeretek segíteni a játékosoknak és számomra nem jelent nagy problémát ha segíteni kell,inkább örülök ha tudok segíteni boldogan. Minden dolognak a végére járok normálisan,nem csak összecsapottan. Igazából egy álom lenne ha ezen a szerveren elérném az admint.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5 órát naponta munkámból adódóan (később lehet több órát is,ha a beosztás változik]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Szépen elmondom neki,hogy kevered sajnos az IC-t az OOC-vel,,de segítek hogyan csináld. Az IC az az,amit a karaktereddel szeretnél mondani a játékba.Ezt a T gomb lenyomásával tudod megtenni. Viszont ha egy társadnak szeretnél valamit közölni ami nem a játékhoz tartozik azt úgy tudod megtenni hogy OOC írod neki. OOC-t a B gomb lenyomásával tudod elérni. Röviden tömören annyi,hogy amit a karaktereddel szeretnél mondani egy másik karakternek az az IC,amit viszont egy társadnak akarsz mondani nem a játékhoz kapcsolódóan az az OOC. PL: IC T gomb lenyomása: Szia nagyon szép autód van. OOC B gomb lenyomása: TS-re feltudsz jönni.?]

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Benzinszállító: Azért választottam ezt a munkát,mert ezzel könnyen és aránylag gyorsan lehet jó pénzt keresni. Ez a munka úgy működik hogy elmegyünk városházára,s érvényes személyivel felvesszük a benzinszállító munkát. Felvesszük a munkát. Térképen jelezni fogja nekünk egy sárga színű teherautó,hogy pontosan hol a munkahelyünk. (Depo) itt a kék cp-be belesétálunk,s lekérjük a munkajárművünket. Ha ezzel megvagyunk és már a benzinszállító autóban ülünk,akkor belegurulunk a zöld cp-be ahol megkapjuk a jármű állapotát,s hogy melyik tartályból kell teletöltenünk a benzinszállító autó tartályát. Ekkor rátolatunk a jelölt tartályra amelyikből a benzint a jármű tartályába kell át tölteni. Ezt ha jól beállunk E gomb lenyomásával fogjuk tudni elérni. Ha a tartályból már a benzin a jármű tartályba van kifogja a chat írni hogy melyik benzinkútra kell elszállítani.Megnyomjuk az F11-et és fogjuk látni egy piros veszélyes/gyullékony anyag táblát.Ez lesz az a pont ahová vinni kell a benzint. Ha odaérünk a megadott benzinkútra,akkor betolatunk a tartályhoz és ha jól beállunk akkor E gomb lenyomásával áttudjuk tölteni a jármű tartályából a benzinkút tartályába szállított benzinünket.Ha ez megvan újra vissza kell menni a Depo-ba ahonnan vittük benzinünket,hogy újra a tartályt teletöltsük,s kezdődjön elölről a szállítást.(nem mindig ugyanarra a benzinkútra kellesz vinni benzint).]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Részemről első és a legfontosabb helyszín ezen szerver életében. Hisz itt tudjuk iratainkat kiváltani/megújítani. Gondolok itt a személyes okmányainkra (személyi,forgalmi engedély.)Ha civil munkát akarunk vállalni,s ezzel pénzt keresni azt is csak itt tehetjük meg.(felmondani is itt tudunk). Városházán tudjuk kiváltani ami még fontos iratnak számít a forgalmi engedély,amit a szerelőtelepen lehet kérni,s városházán kiváltani.

Autósiskola: Ez a helyszín azért fontos,hiszen itt szerezhetjük meg jogosítványunkat. A jogosítvány szerzés két részből áll. Egy elméleti vizsga ami ha sikeres kezdődhet a gyakorlati vizsga. Első menete bemegyünk az épületbe s az npc-re kattintva elkezdjük az elméleti vizsgánkat. Sikeres elméleti vizsga után jön egy gyakorlati vizsga ahol már vezetni fogunk.Nagyon figyeljünk a sebességkorlátozásra,hisz elég könnyen megbukhatunk. Ha mindkettőn átmentünk ezután az inventorynkba fog kerülni jogosítványunk,ami fontos lehet ha a rendőr megállít.

Szerelőtelep: Szerintem fontos szerepet tölt be a szerveren. Ha már van elég pénzünk és vettünk autót,azt itt tudjuk megszereltetni,amennyiben igényünk/szükségünk van rá. Szerelőtelepen belül lehetőség van olajcserét elvégeztetni az autón,s forgalmiztatni. Ezenbelül 2 sávot különböztetünk meg a SIMA és a GYORS sávot. Ahogy a nevében is benne van sima sáv az az ár változó lehet.Viszont a Gyors sáv az előnyt élvez a sima sávval szemben,s hamarabb sorra kerülünk fix árért.
]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Elsősorban ha PM üzenetként érkezik a segítségkérés,akkor mindenképpen rákérdezek hogy mekkora segítség kell,ha egy kisebb kérdés azt írja le és megválaszolom,ha pedig nagyobb akkor mérlegelem a helyzetet hogy az rp szituáció az megkívánja-e társaságom vagy halasztható. De minden esetben egy nagyobb rangú admintól kérek engedélyt hogy az adott rp függesztésre kerüljön,s segítséget tudjak nyújtani az adott játékosnak. Persze ez szituációtól függ. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Jelzem egy adminisztrátor felé log/kép/videó formájában,s ő megteszi a megfelelő intézkedést.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Bizonyítékot készítek,s továbbítom egy adminisztrátor felé,aki majd intézkedni fog vele szemben.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, de az megbeszélve így tárgytalan lett https://imgur.com/eBlGK20]


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem https://imgur.com/eBlGK20]
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: Kenzsi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.