Samantha Sunawers áthelyezési kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
nnilogo.png


Nemzeti Nyomozó Iroda jelentkezési formanyomtatvány


A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés autómatikus elhelyezést/elutasítást jelent.


IC


Teljes neve
-Samantha Sunawers-

Születési helye, dátuma
-1995.02.01 Los Santos kórház-

Bejelentett lakcíme
-Jefferson 16/B-

Telefonszáma
-jelenleg szervízben van a telóm később tudom megadni-

Mik voltak a korábbi munkahelyei, és miért váltott?
-Korábbi munkahelyem nem volt. a NAV az első -

Miért szeretne nyomozó lenni?
-Régebb óta szeretném kipróbálni milyen a nyomozó élet. Szeretnék a korrupció ellen fellépni és nyomozási feladatokat ellátni,hisz úgy érzem ezeket teljesíteni tudom.Sok jót hallottam a nyomozói részlegről hogy mivel is foglalkoznak és megtetszett a munkakör. Gyermekkoromban sokat játszottam nyomozósdit a barátaimmal és terveztem régebb óta hogy a nyomozóknál szolgáljak életem nyugdíjas évéig.-


Miért válasszuk magát?
-Sokat olvastam a nyomozókról így elég sokat tanultam erről a szak részlegről,s van annyi bennem nőként mint egy férfi nyomozóban. Gondolkodási szintem értelmes s feltudnám találni magam munkám során. Az emberek fejével gondolkodom ez talán előnyt jelenthet munkám során.Elég sok rendvédelmi tapasztalatom van és elég sokszor volt lehetőségem már tapasztalni hogy milyen a nyomozó élet. -

Rendelkezik ismerősökkel az állományunkban?
-nem igazán-



OOC


Neved
-Tomi vagyok-

Életkorod
-22. életévem töltöm -

Mióta játszol SeeMTA szervereken?
-3 hónapja kb,de előtte kisebb nagyobb szervereken 2 éve folyamatosan rp-zem -

Hány játszott perced van a szerveren? (10.000 perc minimum)
-2401-

Milyen frakciókban voltál eddig, és miért léptél ki?
-Első frakcióm itt a szerveren a NAV és azóta még nem léptem ki onnan-

Miért szeretnél NNI-s lenni?
-Mostanság eléggé megtetszett amiket csinálnak és szeretném kipróbálni ezen a szerveren hogy milyen az NNI-

Tudnád teljesíteni a kötelező, 1000 percet?
-Igen-

Milyen karaktert RP-znél a frakcióban?
-Egy talpraesett fiatal szingli nőt. Aki elég erélyes mindenkivel szemben és nem riad vissza a kihívásoktól. Őt nem tudják hülyének nézni mert az apró dolgoknak is utánna jár. Nyomozás az élete. Könnyen betud épülni bárhová s beépülését sohasem fedi fel. Több éves küzdősporti tudással rendelkezik és nem fél szembeszállni munkatársaival sem. Nem szereti ha háta mögött beszélik ki. Könnyen tud jófej is lenni,de ha visszaélnek bizalmával onnantól megváltozik mind a beszéde,mind az oda figyelése azzal a bizonyos illetővel.Szereti a szórakozást,ezért sokat jár bulizni de,nem viszi túlzásba az italt. A hivatás az élete,hisz ő ezt az életpályát választotta.-

Van teamspeaked, mikrofonod és discordod?
-Discord jelenleg még nincs de ts és mikrofon az igen -

Mesélj magadról, mivel foglalkozol, mik a kedvenc időtöltéseid?
-22.életévemet fogom tölteni. Jelenleg a Büntetés-Végrehajtás állományában dolgozom.Munkámból adódóan örülök ha szabadidőmet a családdal és a játékkal tudom tölteni,ezáltal nagyobb elfoglaltságom nincs. Szeretek új embereket megismerni/kiismerni. Jófej kedvesnek tartom magam. Ha nem dolgozok akkor általában barátnőmmel vagyok + játszok gépen. Régebben sokat fociztam és futottam napi szinten,ez már mára nem így van. Hobbymnak mondhatnánk még a horgászást,de ritka ha eljutok odáig. Nem szeretem a konfliktusokat,ha körülöttem veszekedés van mert az semmi jóra nem vezet sosem. Kitudok mindenkivel jönni normálisan ameddig megvan a bizalom.Nagyjából ennyi jutott eszembe így elsőre.-

UCP kép a névváltásaidról
-https://imgur.com/KkiHm7Y-

UCP kép az adminjailekről és kitiltásokról
-https://imgur.com/KkiHm7Y-
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V2 karakter
luna.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.