Samantha Andres jelentkezése az NNI-be // Helyette írom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Samantha Andres

2. Születés helye, dátuma
San Fierro, Cedars-Sinai Medical Centre 1996.01.26

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Ganton, Groove Street 3.

4. Telefonszáma
329189

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Egyetemi Diploma

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Eddig Kamion sofőrként dolgoztam. Életveszélyes fuvart bíztak rám, megtagadtam így eltanácsolt a főnököm.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Eddig még nem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Új területen szeretném kipróbálni magam.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Megbízható, Törtető típusú hölgy vagyok. Szeretném magam mélyebben beleásni az ország és város ügyeibe, szolgálni hazámat.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Knoska Martin

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Regisztrációm ideje: 2016-04-15

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
75 nap, 23 óra és 20 perc (109400 perc)

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Hells Angels 1.5 éves leaderség, később újból 5hónap körülbelül aztán a szervert itt hagytam Irish Covenant Leader 2hónapig, előtte 1 hónap tagság a szervert itt hagytam NNI Főnyomozó (Damien, Zacsi, Pityu idejében) adódott más lehetőség így közös megegyezéssel ott hagytam. Honvédség Szakaszvezető Feloszlott a frakció Tűzoltóság Kiképző és Főtörzszászlós, a szervert itt hagytam. Fix & Drive Szerelő, a szervert itt hagytam Orosz Maffia Csapat széthullott így ott hagytam

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Régen kedveltem az NNI-t, jó emlékek kötnek ide és ismét egy új lehetőség lenne számomra. Utoljára több éve voltam, azóta leginkább csak Illegális életet éltem így ismét meglenne a Rendvédelmi frakció varázsa.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Halihó. K. Martinnak hívnak haveroknak mint IG, mint RL Papa vagy Niko. 21 éves vagyok, 2 éve végeztem a középiskolával ahol egy Mechatronikai Technikusi szakmát végeztem el. Jelenleg egy gyárban dolgozok mint Hibaanalizátor. Ha őszinte akarok lenni kedvenc időtöltésemnek talán azt tudom mondani, hogy kocsikázni éjszakába nyúlóan, chillezgetni haverokkal szivart pöfékelve. Alapvetően egy halál nyugodt embernek tartom mostmár magam, nehéz kihozni a sodromból. Legfőbb erényem, hogy megértő és egy nyitott személyiség vagyok. Legfőbb hátrányom pedig, hogy nem bírom az igazságtalanságot és túl őszinte vagyok. Szóval ha valami nem tetszik nyíltan vállalom és kijelentem. Sajnos legtöbbször ebből adódik a probléma.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Úgy gondolom, hogy tudom

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://postimg.cc/gallery/7CxfJNg

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://postimg.cc/gallery/7CxfJNg
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.