Sam Palmer jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Qbert334

Újonc
2020. 08. 20.
13
45
LV karakter
Sam Palmer
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Palmer>
Középső név: <Válasz>
Keresztnév: <Sam>
Születési hely és idő: <Las Venturas, 1991.05.13>
Anyja neve: <Lucy Palmer>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Német>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Sam Palmer-nek hívnak, Las Venturas-ban születtem és élek. Édesanyám és édesapám mentős volt, a szüleim mindig azt akarták, hogy olyan legyek mint ők. Mindig mutatták, hogy milyen mentősnek dolgozni és nekem meg is tetszett. Egy eléggé gazdag családból szármozok 2 kis testvéremmel. Mind 2 testvérem fiú, egyik 13 éves és másik 17. Amikor végeztem az iskolát, szüleim egyből be tettek egy orvosi egyetemre. Előszőr nem szerettem de aztán meg megszeredtem és pár év alatt el végeztem az egyetemet. Aztán meg el mentem postásnak, de 6 évre rá fel mondtam mert folyamatosan csökkent a fizetés.>
Motivációs levél:
<Szeretnék embereken segíteni és szeretném a sérültek életét menteni. Volt pár olyan esetem ahol meg kellett mentsek valakit, sikerült is és jól is csináltam. Mindig oda figyelek arra, hogy mit csinálok és arra, hogy milyen jól végzem a munkám.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Orvos>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas orvosi Egyetem>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas korház>
Képzés időtartama:
<2011.09.18-2013.05.21>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Postás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.11.01-2021.03.26>
Munkaköri leírás:
<Levelek szállitása>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nagyon kevés volt a fizetés>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas>
Telefonszám: <387612000621>
E-mail cím: <samp@seemail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Lehel>
Életkorod: <15>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<több mint 3 éve>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<nem voltam eddig frakcióban>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<igen>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Azért gondolom,hogy megfelelő lennék mert sokat mentek életeket és mindig időben megcsinálom>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Lehelnek hívnak, 15 éves vagyok. Erdélyben lakok. 8dik osztályban vagyok, eléggé jó tanuló vagyok és mindig oda figyelek. Eléggé rég játszok az LV szerveren, de sajnos recovery után abba hagytam mert el veszitettem az akontom. Most hogy egy barátom nagyon komolyan vette újra a szervert, én is neki fogtam játszani. Nagyon sokat játszodtam azóta, de volt olyan mikor nem játszodtam egy kis ideig. Szabad időmben kint vagyok haverekkel hülyéskedünk, megyünk össze vissza a városban, meg ilyenek. Amikor itthon vagyok leg inkább a szerveren szoktam játszani de van amikor kicsit Rainbow Six Siege-ezek vagy CS:GO-zok. Esténként mindig fent vagyok a szerveren több órát is, van amikor afkolok, de az azért van, mert várom a barátaim vagy épp valamit csinálok.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<jó:hamar megtanulom a dolgokat, oda figyelek arra amiket csinálok, és mindig ott vagyok idöben ott ahol kell legyek. Rossz: hamar felidegeskedek néha, néha nem kocentrálok amire kéne, nem szeretem ha egyszere sok dolgot kell elintézek >
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/QLNysEZ>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Szoritókötés: Intenzív vérzésnél és gyors beavatkozásnál használják. Fedőkötés: Kicsi felületi sérülés stabilizálásához használják, hogy megvédje a sebet. Nyomókötés: Artériás vérzés vagy erősebb vérzésnél használják. Sapka kötés: Fej sérülésnél használják.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Hátra halytom a fejét, be dugaszolom az orrnyilását tamponal és megnézem ha el ált a vérzés.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Le fedem a szeme két oldalát gézlapal és érzéstelenitem. Steríl tűvel eltávolitom a szilánkokat, majd antibiotikumos szemkezelést csinálok neki.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zárt törés.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Előszőr az eszméletlen sofört látom el mert ha nem kap segitséget akor súlyosabb baja is lehet, azután a szédülös sérültnek segitek úgy, hogy le ültetem, oda adom neki a gyógyszereket amik kellenek és adok mellé egy pohár vizet, ezek után a nehezen légző sérültnek segitenék úgy, hogy be ültetem a mentő autóba és a legzéssegitőre kötném.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/11/07
Aláírás: Sam Palmer
 
Utoljára szerkesztve:

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Palmer Sam,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.

Naomi Mills

Recruitment Bureau, Office of Human Resources

Las Venturas Medical Services
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Sam Palmer,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.