Sam Moss -->Dzsamboo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

snow.

Újonc
2020. 08. 17.
33
87
V2 karakter
sam.moss
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zamari Ware >

Panaszolt fél admin neve:
< Dzsamboo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szevasztok,Sziasztok! Történt egy ügy,amihez odajött Dzsambooo,állításával teljesen egyet értettem,viszont egy FK-ban vagyunk,ezáltal nem intézhette volna az ügyet. Arra sem fogható,hogy nem volt más aki intézze,ugyanis 4 admin volt dutyban.>


Bizonyítékok:
< [2021-08-12 17:20:50] [Output] : [AdminJail]: Dzsamboo bebörtönözte Zamari Ware-t 180 percre.
[2021-08-12 17:20:50] [Output] : [AdminJail]: Indok: nonRP>

Megjegyzés:
< - >
 

DiazV2

Újonc
2020. 12. 16.
42
32
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
Hali. Bocsi, hogy én írok ide, viszont Dzsambo 08. 13- 08. 17 között nyaralni van, ezért nagy valószínűség szerint nem tud válaszolni.
Illetve még annyi, hogy Dzsambo ezekben a frakciókban található meg: TEK, OKF. NNI-ben nem tartózkodik benne. :D
 
Utoljára szerkesztve:

snow.

Újonc
2020. 08. 17.
33
87
V2 karakter
sam.moss
Szeva! Én nem értem hogy miért keresed a kifogásokat, le írtam érthetően elfogadtam a szankciót csináltam egy nonRP-t de most hogy ferdítesz ezen... igazából átment rajtam egy tűzoltóautóval, és én kilőttem a kereket, nem lőttem szét a kocsit. Nyilván nem ez volt a helyes módja de még ő is írta hogy nem kell a jail, felesleges. Erre beraktál, és most leírod hogy miért kaptam, az előtt meg az írod hogy mióta vagyok FK tag, meg hogy nem láttál egyszer sem, miért kell keresni a kis kapukat? Miért nem lehet elfogadni, hogy - igen hibáztam, nem néztem utána, etc... nincs több hozzáfűzni valóm, gondolkozz el ezen.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Várlak titeket 2021.08.21-én 19:00-kor ts-en ,ha valakinek nem jó az időpont az jelezze privátban.
 
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.