Salvatore S Neumann -----> Ruben

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Salvatore S Neumann

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan adminjail osztása, 13 darab jogos adminjaillal utolsóesélyessé tétele, szervelyszabályzat nem ismerete. Nos, 13 darab jogos jailem van nem értem hogy mi ezen az utolsó esély illetve ahogy a szabályzatban is van a Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, ahol a való életben is hemzsegnek az emberek. Pl.: Munkahelyek, 4 sávos utak, autópályák, Városháza, Rendőrség, Kórház. Nos egyátalán nem ott voltma marinán voltam a saját házamnál eldugott helyen. Szerintem teljes mértékben nem volt jogos adminajail illetve főleg az hogy mi az hogy utolsó esély? Én ezt nem értem. 13 jogos jailom van, azok se nagyok és utolsó esély? Valaki 60 darab jaillal vigan játszadozik a szerveren én meg 13 al. Ruben hozzáálását nem értem az egészhez attól, mert nem jövünk ki egymással nem azt jelenti hogy ilyen térek kiszurhat velem. Szerintem a többi dolog eggyértelmü, de ezt ténylegesen nem értem hogy miért lennék utolsó esélyes?!! ExSgh vagyok 9 darab jogos jaillel vettek fel, 2.5 hónapja kb az óta becsuszott 3 darab 90 percet jail ami szerintem eggyátalán nem nagyon, illetve az indok se vészes eggyátalán, és erre utolsó esély?

Bizonyítékok:

[AdminJail]: Ruben bebörtönözte Salvatore S Neumann-t 120 percre.
[AdminJail]: Indok: Fegyver-FUN (Utolsó esély !!!)
[Küldött PM]: Ruben (8): ez mi?
Screenshot létrehozva: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-04-06_23-50-26.png
[SeeMTA]: Maximum 2 másodpercenként nyithatod meg a dashboard-ot.
[Segítség] Admin[1] Ruben: Fegyveredet elővetted, forgalmas helyen lövöldöztél teljesen random ?
[Küldött PM]: Ruben (8): nincs forgalmas hely.
[INFO]Peling kilépett az adminszolgálatból.
[Küldött PM]: Ruben (8): saját házam elött volt.
Screenshot létrehozva: 'C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\screenshots\mta-screen_2019-04-06_23-51-24.png
[Küldött PM]: Ruben (8): gyere fel tsre beszélnék veled
[Segítség] Admin[1] Ruben: • Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, ahol a való életben is hemzsegnek az emberek. Pl.: Munkahelyek, 4 sávos utak, autópályák, Városháza, Rendőrség, Kórház,
[Segítség] Admin[1] Ruben: Nagyon sajnálom most lépek le !
[Segítség] Admin[1] Ruben: holnap meg tudjuk beszélni ha szeretnéd !
[Segítség] Admin[1] Ruben: Tekintettela sok jailedre az utolsó esélyedre ügyelj nagyon !
~ Lerobbant a járműved? Hívd a szerelőket! SCCS: /call 222-222 ~ Fix & Drive: /call 444-444 ~
[Küldött PM]: Ruben (8): XDD milyen utolsó esély? 13 darab jogos jailem van
[Küldött PM]: Ruben (8): ricsi is megmondta hogy a többi hülyeség, ezért voltam sgh
[Segítség] Admin[1] Ruben: Rendben van !
[Segítség] Admin[1] Ruben: A jail marad, elég forgalmas volt ez ahhoz !
[Küldött PM]: Ruben (8): nincs forgalmas hely.



Megjegyzés:
nincs.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
R

Ruben

Sziasztok !
16 db jailt számoltam ami, ahogy mondtad jogos, ezek mind mind az elmúlt fél év alatt történt !
A bíráló adminisztrátor meg tudja majd nézni, Neked ezek súlyosságát, nem kell bemutatnom Őket, tekintettel a személyes információkra.
2 sarokra a Városházától egy főút mellé álltál ki TEC-9-el a kezedben lövöldözni, a levegőre.
Előtte teljes arzenálban(M4, MP5, TEC-9, Katana) biciklivel járkáltál a városban és ugrattál a Skate Parkban várva és keresve az ORFK-t !
Sajnálom, ezek mind olyan dolgok amik számomra nem férnek bele az RP kereteibe.
Várom a bírálást, további kellemes időtöltést !​
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Eggyátalán nem két utca, illetve még mindig nincs ez megszabva hogy milyen fegyverrel lehetek és hol. Bence is jelen volt a skate parkba nem az orfkt kerestuk hanem egy kis kozos bicozast csinaltunk a ramsay csaladdal illetve paran. Tejes mertekben ic ugy es mindjart csatolok egy fotot jóhány utca illetve hogy éjfél tájékában voltunk. utca az. A lenyeg hogy a kamerarendszer szerintem forgalmas hely torolve lett ugytudom, es az hogy lottem 3 darab loszert. Ilyen szabálypont szerintem nincsen hogy fegyver fun. A jailekről ennyit igazábol hogy 6 hónapja kezdtem a szervert az allitasod szerint 16 Amit te osztottal az a 15. Szerintem rz eggyatalan nem sok 6 kerek hónap alatt es mint tudni lehet ezek bőven nem 1000 meg 800 percesek mind 90 perces illetve 200 kozottiek....
 
R

Ruben

Nem három darab lőszer volt azt, számoljuk MP5-el, M4-el, TEC-9-el,, egy 10-15 öt külön-külön :).
A lövöldözés helyszíne pedig, itt történt egy lakópark kellős közepén, majd pedig az úttesten!
Utolsó hosszá szólásom volt a PK-hoz, várom a bírálást !

OVWxt4N.jpg

hU1dorD.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Teamspeak 3 szerveren jobb lenne ha megbeszélésre kerülne a dolog, illetve a képek: https://imgur.com/a/7n0UvQd Még annyit hogy éjfél volt körülbelül nem voltunk itt többször is körbejártam raptorral a helyszint de nemvolt itt senkise.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Én nem dicsekednék ezzel az UCP-vel, meglehet nézni mennyi jailt szedtél össze január óta és milyeneket, szerintem is teljesen jogos azaz utolsó esély. A múltheti 2 PK-nál is már TS-en panaszkodtál (190 perc miatt), hogy Te örökre itt hagyod a szervert, mert szerinted mindig Te húzod a rövidebbet, mindenkivel szemben. Most meg nekiállsz funolni és egy ilyenért szerintem örülj, hogy csak 120 percet kaptál. Az a lakópark ugyan úgy forgalmas helynek számít.
A múltkori PK-nál írtam, hogy tanulmányozd át a szabályzatot, mert mint ott is kiderült eléggé egyedi módon értelmezed azt.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Nos, tudomásom szerint a kamera rendszerrel ez orvosolva lett, illetve azok a jailok bőven enyhitések illetve fölösleges jailok. nem tudom hol látsz annyi jailt mivel egybe lettek téve azaz, bőven nem hiszem hogy sok jailt kaptam. 5 darabot számoltam ami olyan jail.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nézd át a szabályzatot és tanulmányozd, mivel ez egy játék és vannak szabályok.

Többször is kaptál jailt 01.01 óta.

Keress fel az utolsó eséllyel kapcsolatodban.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.