Salvatore S Neumann Noahra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Salvatore S Neumann AKA Fleo. /font]

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Noah

Panasz pontos megfogalmazása:
[font=courier Nos. Vázolnám a helyzetet. Egy adminügyet intéztünk, [USER=1366]@kysa.[/USER] val ami igazából egy hosszú történet de átbeszéltük, és elmondtam hogy miért gondolom amit gondolok róla. Majd egy Lorenz elkezdi mondani, hogy én ki vagyok IRL szét verne stb, ezt lerendeztük megkapta a szankciót. Majd elmondtam hogy ezzel csak a frakciót járatjátok le hogy, pd-s kocsik ellopásával szorakoztok ez nektek a jó. Én véleményem szerint senkit sem minősitettem, csak ő döntött ugy hogy adminügy közben kirak, miközbe szerintem semmilyen joga nem volt rá hogy ezt adja úgy ami megse történt. Szerintem ha minősitettem volna valakit is, akkor Kysa rakott volna ki mert nem tette, vagyis nem közölte velem hogy minősitek e valakit.


Bizonyítékok:

<14:50:46> You are banned temporarily. Reason: "Nme kellene minősiteni a másikat! //Noah"
Try again in 23:52:20



Megjegyzés:
Hozzászolhat, Joseph Carmine, illetve a panaszratett személy, illetve a birálő operátor/SMOD [/font]​
 

Cutris Tyler

Újonc
2019. 01. 10.
12
11
V4 karakter
Curtis Simmons
LV karakter
Hassuin Austin
V2 karakter
Bryan El Mirador
Nos akkor,szerintem ez teljesen jogos volt! Kysa kivűl mindenkit a szobában elkezdtél minősiteni. Idézem: "Ilyen kicsi az IQ szintettek hogy egy nem RP-zet bejelentésből admin ügyet kell csinálnotok,szégyen".Szerintem ezek után teljesen jogos volt a bannod!Megjegyzem nem is tartoztál az adminügyhöz,nem te tetted a bejelentést hanem az egyik SCCS-es srác.Egyártalán nem mondta neked hogy szét verne téged IRL,elkezdte magát illetve minket is megvédni ugymond.Mert annyit mondot neked hogy vegyél visszáb az arcodbol,kinek érzed magad hogy igy minősited a szobában tartozó személyeket.Ezzel az én részemről le is zárnám.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
SGH ként eggyátalán nem mondtam ilyet, de Kysa véleménye is érdekelne. Annyit mondtam hogy Szőrszálhasogatás amibe belekötöttetek, ne ezen legyetek már fentakadva. Igy nem beszéltem bár teis tudod. Várom a birálást, de elötte megkérdezném @kysa. -t hogy tényleg igy volt e!
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Hali, tudom hogy nem vagyok a "hozzászólhat" listában, én voltam az a Lorenz aki "elkezdte mondani" de én elgondolkodnék ha valaki nem bánt engem, én miért bántsam őt? ok nélkül nem fogok olyat mondani hogy állítsál magadon, egy barátomtól nem tűrtem volna el ezt a stílust amit te megengedtél magadnak SGH létedre, nem hogy egy idegentől. De ha már akkor frankó srác voltál, akkor most is az legyél, és vállad fel amit mondtál. "Hazugságból nem lehet várat építeni" én akkor is, és ezután is, kiállok a barátaimért.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
A Stilus amit megengedtem magamnak nemvolt szerintem baj vele, csak Jocit olyan módon rohantátok le mintha, hatalmas védséget követett volna el. Én pedig közbe szóltam mivel ott voltam az ügynél de nemhinném hogy igy beszéltem volna, én szimpla véleményt mondtam nem pedig ezt. Mind a ketten Lorenzek vagytok, érdekes hogy a moderátor kollega neked nem osztott szankciót ahhoz képest hogyan beszéltél. Szerintem minden jogom megvolt ahhoz hogy én igy beszéljek hisz jocit védtem. Kysa-nak kellett kiosztani neked a szankciót, a moderátor nem tette. Azért ez érdekes. De nem is ebben mennék bele, Kysara rákérdezek hogy mondtam e ilyet, ha pedig alátámasztja hogy ilyet télleg nem mondtam akkor, szerintem jogosan raktam rád a pkt!
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
Egyébként elmondanám hogy hamarabb kaptam szankciót mint te, és a kérdésemre még mindig nem válaszoltál, "ha valaki nem bánt engem, én miért bántsam őt?" Lehet nem egy nagy dologból lett admin ügy, de nem véletlenül hívják RP szervernek.
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
418
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Salvatore megbeszélte elvileg Noah-val. Ő nem tőlem kapott bant, Joker 7 napot kapott amit levettem (Csxkesz kérésére) úgyhogy egába vagytok, mindketten szidtátok egymást ki nagyobbat ki kisebbet, de az tény hogy Joker kezdte. Ennyi.
 

Joker

Zöldfülű
2019. 01. 11.
154
119
V4 karakter
Rider El Mirador
V2 karakter
Rider El Mirador
És mivel kezdtem volna én? nem én mondtam a ts szobában lévőkre hogy, "ennyi az IQ szintetek hogy egy ilyen piti hanyag RP miatt adminügyet csináltok", mindegy az én részemről ennyi.

Szerkesztés: Bocsánat nem hanyag RP-t mondott, mert nem is volt semmiféle RP
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Látod joker, már megint belekotottel ebben szerintem megbeszeltuk a dolgokat, de te tovabbra is folytatod. Hat rendben legyen.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.