Salvatore Nicolas panasza Dwayne Adminra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 05.
30
16
V2 karakter
Nicolas Salvatore
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Salvatore Nicolas >

Panaszolt fél admin neve:
< Dwayne >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Átvertek egy farmmal úgymondva ki hivtam őt oda gettelt és engem nem hallgatott meg normálisan mivel ahogy a logon látszani fog írtam,hogy van videóm ő evvel nem foglalkozott hanem Neumann-ak adott igazat mikor rengetek bizonyitékom volt evvel kapcsolatban. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Voltam már admin több szerveren is és egyik legfontosabb szabály úgy gondolom,hogy érme két oldala azaz mindkét félt meg kéne hallgatni,és megnézni a bizonyitékokat mivel ha küld egy képet a másik nem egyből azt megnézni csak hanem az én videómat amiben van 20 perces bizonyiték,hogy pénzt odaadtam megegyeztünk mindent. >
 
  • Vicces
Reactions: JasonV2

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Hali. Mivel érintett voltam az ügybe így hozzá szólok a PK hoz.
Sajnos logot a kiadásról már nem tudok mutatni ( újra tettem az mta-t).
Viszont..
A mai nap rám írtál 1 sms-t ,hogy nem kell a farm. Mondtam ,hogy nem mondom le, erre akkor te: https:confused:/imgur.com/a/2fczvrW
Magyarul LEMONDTÁL a farmról.
Illetve az admin mellet is:
[2020-11-19 12:53:47] [Output] : Salvatore Nicolas: (( Mindegy.. )) .

Nem értem a PK-d. :D

Illetve ez után még rá pmeltél másik adminra, mert nem bírálták jogosan, ahol meg ezt írtad:
Salvatore Nicolas: (( vagy megyek szuperadminhoz ))
 
Utoljára szerkesztve:
2020. 11. 05.
30
16
V2 karakter
Nicolas Salvatore
Hali. Mivel érintett voltam az ügybe így hozzá szólok a PK hoz.
Sajnos logot a kiadásról már nem tudok mutatni ( újra tettem az mta-t).
Viszont..
A mai nap rám írtál 1 sms-t ,hogy nem kell a farm. Mondtam ,hogy nem mondom le, erre akkor te: https:confused:/imgur.com/a/2fczvrW
Magyarul LEMONDTÁL a farmról.
Illetve az admin mellet is:
[2020-11-19 12:53:47] [Output] : Salvatore Nicolas: (( Mindegy.. )) .

Nem értem a PK-d. :D

Illetve ez után még rá pmeltél másik adminra, mert nem bírálták jogosan, ahol meg ezt írtad:
Salvatore Nicolas: (( vagy megyek szuperadminhoz ))
Szia ahogy a logon is látszik azért írtam,hogy mindegy mivel el gettelt az admin vissza és eltünt vanishbe és én nem kértem,hogy el getteljen mivel nem mondtam le az ügyről,és nagyon mindegy,hogy én ic azt írtam smsbe mert az ic ez pedig ooc mivel átvertél 3 millió felett és hirdetésből.
 
  • Vicces
Reactions: Oakley és JasonV2

A Dwayne

Zöldfülű
2019. 01. 17.
197
126
20
Sátoraljaújhely
V4 karakter
Dwayne L Shaw
LV karakter
Legolas D Xavier
V2 karakter
Dwayne L Hicks
Jason elküldte nekem a képet hogy ic megbeszélték, mondtam Nicolas-nak hogy máskor gondolja át kicsit alaposabban. Értve arra hogy máskor ha nem ért egyet ne mondjon le róla, és legyen figyelmesebb a részleteknél.

Ic lemondott róla, alias Jason nem vert át mivel megbeszélték hogy Nicolas lemond róla. Ha Jason-t büntetem meg akkor az lett volna a baj, ha téged akkor pedig az a baj. Vagy "harcolsz" vagy feladod, ha vele már megegyeztél és lemondtál róla, akkor azon semmit nem változtat ha nekem elkezded mondani hogy átvert, mert kettőtök között megtörtént a megállapodás.
 
2020. 11. 05.
30
16
V2 karakter
Nicolas Salvatore
Jason elküldte nekem a képet hogy ic megbeszélték, mondtam Nicolas-nak hogy máskor gondolja át kicsit alaposabban. Értve arra hogy máskor ha nem ért egyet ne mondjon le róla, és legyen figyelmesebb a részleteknél.

Ic lemondott róla, alias Jason nem vert át mivel megbeszélték hogy Nicolas lemond róla. Ha Jason-t büntetem meg akkor az lett volna a baj, ha téged akkor pedig az a baj. Vagy "harcolsz" vagy feladod, ha vele már megegyeztél és lemondtál róla, akkor azon semmit nem változtat ha nekem elkezded mondani hogy átvert, mert kettőtök között megtörtént a megállapodás.
Nem hallgattál meg mondtam elküldöm a videót több is kiderülhetett volna viszont téged nem nagyon érdekelt úgy láttam.És ez nem ic mivel átvert 3 millió felett amiért ban jár és hirdetésből emelett mindenki elmegy?
 
  • Szomorú
  • Vicces
Reactions: Bazsi és Oakley

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Nem hallgattál meg mondtam elküldöm a videót több is kiderülhetett volna viszont téged nem nagyon érdekelt úgy láttam.És ez nem ic mivel átvert 3 millió felett amiért ban jár és hirdetésből emelett mindenki elmegy?
Tehát magyarul te most arra mész ,hogy engem kibannoljanak? :D :D
Hmm. Nem lehet bosszú PK? :O
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
IC elmondtad,hogy használja nyugodtan ő használta is = IC megegyeztetek.
Ha meg pont admint hívtál akkor nem azt kell írni,hogy "használja nyugodtan".

Jogtalan.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Bone és A Dwayne
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.