Salvatore Lucifer jelentkezési lapja a SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 09. 11.
6
0
V2 karakter
Salvatore Lucifer
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Salvatore Lucifer ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Kb 1 éve játszom, 18528+ perc. ~

Hányas szintű vagy?
~ 19 ~

Milyen idős vagy?
~ 19 éves ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam a NAV-ban kb 2 hetet de nem fogott meg annyira, majd utána átjöttem SCCS-be, itt eltöltöttem kb 2 hónapot majd mivel érettségizem el kellet mennem mertsok volt a tételem és csak halmozódott. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Kb 4-5 hónapja. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék, mert egyszer már voltam a Frakcióban és egy nagyon jó közösségben volt részem, autószerelőnek tanulok érettségi után és ha már játszok akkor azt csinálnám amit szeretek csinálni irl-n is. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Mind a kettővel.~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 óra átlagosan. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. https://imgur.com/a/uGwrgzc~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. https://imgur.com/a/uGwrgzc~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ A nevem Szilárd, 19 éves vagyok, jelenleg rendészetin tanulok de hamar rájöttem, hogy engem hidegen hagy ez a szakma. Érettségi után autószerelőnek tervezek tanulni, majd dolgozni, nagyon nagy autó és motor mániás vagyok, ha kocsi akkor csak BMW, ha motor akkor KTM, Aprilia, márka szempontjából elkötelezett vagyok. A hobbymat tekintve rajzolni szoktam tetoválás mintákhoz hasonló stílusban.15 éves korom óta motorozok, azóta tart ez a szerelem, minden nap 2-3 órát endurózok ha az idő is úgy engedi. Szeretek szerelni, egyedi megoldásokat ’csinálni’ ami utána jobb mint az eredi, sokat bütykölök ha lehetőségem van rá, főként motorokat újítok fel baráti körben.
~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.