Salvatore jelentkezése

Szecsusz

Zöldfülű
2021. 10. 04.
189
56
20
Dunaszerdahely
www.twitch.tv
LV karakter
Santiago Salazar

Bemutatkozás

Szerbusztok engem Lajosnak hivnak 20 éves vagyok , családommal élek és segitek nekik mindenben amiben tudok , emelett rengeteget sportolok Focizok úszok és futok is a hobbym meg quadozás , sokat vagyok a szabadban amit hasznosan tudok eltölteni , Hasznos csapat munkás vagyok emelett nagyon jó probléma megoldó készségem van .

Elvárásokkal kapcsolatban

Elvárásokkal kapcsolatban semmi gond nincs az 5000 perc dutyt tudom simén teljesiteni gond és minden más egyéb balhék nélkül , Roppant megbizható személyiség vagyok amihez például nem értek megkérdezem mástól badarságokat nemfogok másnak áttadni szoval az igazságok után járok szoval nálam megoldatlan ügy nemlenne .

Előnyeim

1.Hajnalokig fenttudok maradni akár még reggelig is.

2.Nagyon megbizható ember vagyok akire rálehet bizni mindent.

3.Becsületes ember vagyok.

4.Hazudni nem szoktam szóval csak az igazságot mondom mindenki szemébe mégha fáj is.

5.Más szavába soha nem vágok bele , meghagyom hogy elmondja hogy mit szeretne pontosan.

6.Roppant kedves vagyok.

7.Probléma megoldó készségeimmel ellátva igen csak könnyen megoldok mindent.

Szerverhez pedig

8.Szeretném a közösséget jobbá tenni.

9.Naponta aktiv vagyok jó 4/5 órákat szóval sok embernek tudnék segiteni .

10. szerveren nálam nincs kegyelem aki hibázott az búhődjön.

11.Akinek segitségre van szüksége ugrok egyből mivel az emberek segitsége lenne nekem az első nem pedig a saját jussom.

Tulajdonságaim

Jó - Szorgalmas , szókimondó , nem titkolja el a rossz cselekedeteket , Egyenesen megmondon hogy mivan nempedig elhallgatom .

Rossz - Nagyon ritkán dühitő vagyok a sok beszédemmel (deha 1/2 emberrel beszélek akkor nemnagyon) többről nem tudok talán még annyi hogy kicsit makacs vagyok de ez 5 percig tart.

In Game Tudnivalók rólam


InGame nevem : Santiago Salazar​

Játszott percek : 49.945

Jailek

Bannok

Kickek


Ingame neveim


Serial váltások

Teljes UCP kép

Adminisztrátor feladata

1.Kiszűrni a nem oda való játékosokat vagy akik szabályt szegnek és rájuk szankciót adni.

2.Segiteni a közösséget az előrehaladásban.

3.Segiteni minden rászoruló játékosnak.

4.Fegyelmezni a népet hogy normális közösség tudjon épülni a szerveren.

Miért pont engem válasszatok ?

1.Nagyon megbizható ember vagyok.

2.Figyelmes vagyok.

3.Tisztelettudó vagyok nagyon.

4.Szorgalmas vagyok , segitek ahol tudok.

5.Felfogási szinten ott vagyok ahol kell lenni.

Hogy tunék e csapatban dolgozni az nem kérdés nagyon is voltam már számtalan frakcióban elég nagy rangban és már majdnem főnöknek tekintettek rám fel. Ismerősöm nincs az adminisztrátorok közt.

Mennyi időt tudnék az adminkodásra szánni ?

Nagyon változó hogy menyi időt tudnék rá szánni de a napi 3/4 óra amit emlitettem az bőven megvan egy nap

Elérhetőségeim

TS3 pipa az van és haszálom is .

Discord meg valamiért nemjó (szerver dc je nemmegy nekem, mindig érvénytelen meghivot ir)

Volt egy Pk-m az utóbbi időben ami jogtalan volt mert én csak a kocsit vezettem és nem csinaltam ott konkrétan semmit csak a többieknek irogattam ooc hogy ebből sok jó nem fog kisülni ha igy folytassuk szoval igen ,van erre 3 ember aki tudja tanusitani az igazam.

Utóirat

Köszönöm ha elolvastad a jelentkezésem , én Lajos voltam .

 
Utoljára szerkesztve:

Davee_

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
72
82
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
Szia, valószínű azért nem tudsz belépni a See Game System discord szerverére, mert bannolva vagy.

Felthetően ezért írja mindig, hogy érvénytelen meghívó.
 

Szecsusz

Zöldfülű
2021. 10. 04.
189
56
20
Dunaszerdahely
www.twitch.tv
LV karakter
Santiago Salazar
Szia, valószínű azért nem tudsz belépni a See Game System discord szerverére, mert bannolva vagy.

Felthetően ezért írja mindig, hogy érvénytelen meghívó.
nem is értem azóta már váltottam 3x discordot de nem oldotta meg mert ott nem hiszem hogy csinaltam volna valamit már vagy 5 éve nem megy.
 

Davee_

Újonc
Támogató
2022. 09. 23.
72
82
17
Környebánya
V4 karakter
Jayden Keegan
LV karakter
Reyes Elyssa
V2 karakter
❌
nem is értem azóta már váltottam 3x discordot de nem oldotta meg mert ott nem hiszem hogy csinaltam volna valamit már vagy 5 éve nem megy.
Nem tudom akkor.

Lapodhoz annyit tudnék hozzászólni, hogy kicsit pontatlan, pár helyesírási pontatlanságot láttam felfedezni a lapodban, illetve ez a rengeteg szín egyszerűen zavaró volt számomra.
Mire sikerült végigolvastam megfájdult a szemem.

-Tulajdonságoknál nem tudom miért írtad oda, azt hogy "
Ha hibát találtam akár milyen szerveren egyből szóltam róla adminnak vagy irtam egy ticket et ."

Nem tudom hol olvastad, hogy szükséges RP szabályok.


Ezek mellet nem vagyok semmi rossz elrontója, sok sikert szeretnék neked kívánni!
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

Szecsusz

Zöldfülű
2021. 10. 04.
189
56
20
Dunaszerdahely
www.twitch.tv
LV karakter
Santiago Salazar
Nem tudom akkor.

Lapodhoz annyit tudnék hozzászólni, hogy kicsit pontatlan, pár helyesírási pontatlanságot láttam felfedezni a lapodban, illetve ez a rengeteg szín egyszerűen zavaró volt számomra.
Mire sikerült végigolvastam megfájdult a szemem.

-Tulajdonságoknál nem tudom miért írtad oda, azt hogy "
Ha hibát találtam akár milyen szerveren egyből szóltam róla adminnak vagy irtam egy ticket et ."

Nem tudom hol olvastad, hogy szükséges RP szabályok.


Ezek mellet nem vagyok semmi rossz elrontója, sok sikert szeretnék neked kívánni!
intézkedem ezügyben egy pár perc és javitva lesz minden . Köszönöm hogy szóltál róla .
 

Pupaak

-
2019. 04. 22.
173
169
19
V4 karakter
-----
LV karakter
Kobe Patterson
V2 karakter
-----
Szia!

Vannak elég érdekes kijelentések a lapodban, valamint tele van helyesírási hibákkal. És egyébként nem is lett túl hosszú, inkább csak annak tűnik a felsorolások és a képek miatt.
A PK-d lehet, hogy jogtalan volt, de szerintem elég megkérdőjelezhető amit csináltál. Arról ne is beszéljünk, hogy ez mellett ugyan azzal a karakterrel volt egy elfogadott lapod LVMS-be.

Összességében nem tudom eldönteni, hogy ezek mellett megállnád-e a helyed.
 
  • Tetszik
Reactions: Davee_

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
576
620
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Hello!
Fent leírtak mellett még egy két személyes tapasztalatot hozzá fűznék a jelentkezésedhez. Tavaly év végén feketelistára kerültél nálunk a Jesse Carba több súlyos stílus béli probléma miatt. Nem igazán szeretném részletezni a pontos indokot mert nem ide való lenne de ezt mi sem bizonyítja jobban mint hogy az SGS discordról is a stílusod miatt lettél kitiltva amit fórum moderátortok felé nyilvánítottál.
Nem mai esetekről beszélünk így meglehet, hogy változtál azóta de én sajnos a jelentkezésedet nem támogatom és nem tartalak alkalmasnak a pozíció betöltésére.