Salvatore heti jelentése(i) (09.30.-10.06.)

Lubo

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 06.
159
78
16
V4 karakter
Joshua Salvatore
LV karakter
Lubo Del Perro
nni4.png




Jelentés



Név:


~ Joshua Salvatore ~

Rendfokozat:

~ r. Zászlós ~

Nyomozásban résztvevő személyek:

~ Hardy Cortez r. Próbaidős Őrmester
Deny Wayne r. Próbaidős Őrmester ~

Előállított személy neve:

~ Alvaro Correa ~

Vádak:

~ IKBK, IKAB, OH. ~

Előállított személy által használt gépjármű:

~ Kék Camaro ZL1, frsz. ismeretlen. ~

Nyomozás részletes leírása:

~ DELTA-25-ös egységet alakítottuk Cortez, illetve Wayne Próbaidős Őrmesterekkel. Az állományba nem rég érkeztek a nyomozók, ezért segítettem nekik bemutatni, hogy hogyan vezénylünk le egy Farmellenőrzést. Blueberry farmokhoz érkeztünk, ahol egy járó motorú kék Camaro ZL1-et találtunk. Lekértük a rendszámát, majd a rendszám alapján a tulajdonost, amiből könnyen megtudtuk, hogy van farmja az illetőnek. Megvártuk, míg a farmból kiért, majd kiszálltunk, és feltettük jelvényeinket. Benéztünk a farmba, ahol három darab hely volt kikapálva, ültetésre kész. Az úr érdekesen viselkedett, ezért úgy döntöttem, hogy indokolt a ruházat, - illetve jármű átvizsgálása. Az úrnál több kétes port, illetve magot találtunk. A központba szállítottuk kihallgatás végett, ahol a NARK teszteket is elvégeztem. Kiderült, hogy MARIHUANA, PARAZEN magokat találtunk nála, illetve nyers amfetamin/metamfetamint. Az férfi végig ellenkezett, nagyképű volt, az iratain egy teljesen másik fotó szerepelt. A kihallgatás során tanusított viselkedése undorítónak nevezhető. Enyhítés nélkül vittük a cellákba, 135 nap börtönbüntetés, illetve 117.000$ bírság lett kiszabva a célszemélyre. ~

Képi bizonyíték:

~ ~

((Kép/log a bebörtönzésről)):

~ ~

((Kép a lefoglalt tárgyak megsemmisítéséről)):


~ ~