Salvatore heti jelentése(i) 06.24-06.30.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lubo

Barangoló
Támogató
2021. 07. 06.
133
68
V4 karakter
Joshua Salvatore
LV karakter
Lubo Del Perro

*Név:
~ Joshua Salvatore ~

*Rendfokozat:
~ Törzsőrmester ~

*Nyomozásban résztvett személyek:
~ Brian Doung r. Főtörzsőrmester
Jarvis Salvatore r. Próbaidős Őrmester ~


*Előállított személy neve:
~ Benny Brown ~

*Vádak:
~ IKT,IFAB,IKÁK ~

*Előállított személy által használt gépjármű(vek):
~ Dodge Coronet ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Salvatore nyomozóval beépülni szerettünk volna az AKK-n megrendezett tuningtalálkozón amiről Cortez Vezérezredes úr tájékoztatott minket. Későbbiekben el Brasco Hadnagy illetve Doung Főtörzsőrmester is csatlakozott az eseményhez. Az esemény elég csendes volt, volt aki füves cigit fogyasztott, viszont nem sikerült szereznünk belőle. Egy férfi, 20-as éveiben, barna bőrszín, fehér póló. Megpróbált árusítani BIBÉ-t. Azonnal elkértem a telefonszámát, amin azt beszéltük, hogy a későbbiekben fogjuk lebonyolítani az üzletet. Ezeket az infókat mind közöltem a rádión. Nagyjából 15 perc után írt nekem, hogy egyébként van egy farmja, ahol termeszt Kendert, valamint parazen-t. Amint megláttam az SMS-t, felkaptam rá a fejemet. Az AKK-n lebonyolítottam vele az üzletet a tuningtalálkozó közben. Amikor feloszlott a tömeg, én, Doung, illetve J. Salvatore nyomozóval egységet alkottunk, majd megpróbáltuk elfogni a célost. A rákövetkezendő időben megfigyeltük őt, ahol láttuk, hogy elég sokat van egy farmtelepnél, Bayside térségében. Nevét, illetve járművet nem tudtunk, csak a telefonszámot. A többi egység is segítségünkre indult, majd amikor AKK-n egy pár percre megállt a célos, addig gyorsan és hatékonyan elfogtuk. A farmjához mentünk, ahol BTO-s tudásomat bevetve mintát vettem az ott található növényekről. Kender, illetve Parazen volt ültetve, pár paprika között. A célost a központba szállítottuk, majd megkezdtük a kihallgatást. Semmiféle érdemleges információval nem tudott nekünk szolgálni, ezért enyhítést nem adtunk neki. 160 napot, valamint 260.000$ bírságot szabtunk ki rá. ~

*Képi bizonyíték:
~ ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
[2024-06-29 22:27:09] [Output] : [SeeMTA - Börtön]: Joshua Salvatore börtönbe zárta Benny Brown játékost 160 percre. Bírság: 260 000$. Óvadék: igen.
[2024-06-29 22:27:09] [Output] : [SeeMTA - Börtön]: Indok: IKT,IFAB,IKÁK. ~

((*kép a lefoglalt tárgyak megsemmisitéséről)):
~ ~

 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
950
3 563
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ügyszám: 2024/00270-0089 ált.
Tárgy: Feljegyzés jelentés ellenjegyzéséről

Tisztelt Salvatore r. törzsőrmester!

Jelentése alapos, pontos betekintést enged számomra a tényállásba, valamint a foganatosított rendőri intézkedések lefolyásába. Az elvegyülés során remek felderítői munkát végeztek, majd sikerült jog- és szakszerűen elfogniuk a terheltet az ismert forrónyomos kutatási eljárásoknak köszönhetően. Szép munka, így tovább!

Jelentését ellenjegyzem.

Tisztelettel:
Maximilian Leitner
rendőr hadnagy


Los Santos, 2024. június 30.
 
  • Imádom
Reactions: Lubo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.