[Salvatore Dodi] Jelentkezés.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dodivagyok

Újonc
2022. 08. 01.
2
0
V2 karakter
Salvatore Dodi
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Józsi-nak 15éves-vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 Hónapja 3000 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 órát ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Józsi-nak hívnak 15 éves vagyok Mióta fel jöttem a szervere azóta meg tetszett a szerelés ezért ki szeretném magam próbálni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


teljes neve:

~ Salvatore Dodi ~


Születési helye, ideje:
~ See City 1993.01.22~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 8 Altalános~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mióta be jöttem a város-ba azóta érdekel engem ez az egész dolog és szeretném magam ki próbálni és helyet állni a csapat-ba~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Salvatore Dodi vagyok 25 Éves vagyok benzinszálitó ként dolgozom eddig és szabad időm-be szeretek szerelni~

Aláírás:
Salvatore Dodi
 

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Sajnos a jelentkezés nem érte el a cégünk kitűzött kritériumait. 5.000 játszott perc, illetve az adminjailek száma elég magas a játszott percek viszonylatában. Amennyiben az idő eléri a kritériumot add be a jelentkezésed egy új körben.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.