Elfogadva Salvatore Da Garcia -> Carter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DanilNykorev

Újonc
2020. 12. 22.
51
106
18
Őcsény
V4 karakter
Danil Nykorev
LV karakter
Garcia Salvatore
V2 karakter
Salvatore Da Garcia
v2logo.png


InGame neved:
< Salvatore Da Garcia >

Serialod:
< 13344FA55B497DE768CF265F8B27CCA2 >

Aki bannolt:
< Carter [Már nem admin] >

A ban oka:
< >

A ban időtartama:
< >

A ban időpontja:
< >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< No.. Akkor elmondanám nagyvonalakban ennek az egész történetét, hogy hogy s mint zajlottak a dolgok. Volt nekem egy posztom annó egy OOC kereskedelmes csoportban. [Nagyjából a kitiltásom előtt már 2 évvel mikor a szerverre regisztráltam 2019-be, azóta kint volt a poszt ebben a bizonyos csoportban.] Carter ezt vissza nézve mikor megszűnt a taxi frakció [tagja voltam én is] valószinűleg mindenkinek utána nézett aki frakció tag volt hogy hogy s mint szerezte a vagyonát, illetve milyen módon és milyen alapon. Taxinak annó volt egy messenger csoportja, és a profilomra kattintva [FB] látta meg a posztot amit kiraktam még 2019-be. Mikor ezt az egész elméleti szinten "OOC keres" kitiltásomat én megkaptam, felmerült bennem a kérdés.. FB-n elméleti szinten csak úgy láthatta ezt a posztomat, ha ő is tagja volt ennek a bizonyos csoportnak. A szándék az megvolt viszont rá pár napra [amint kikerült a poszt], ahogy barátommal beszélgettünk figyelmeztetett arra, hogy azt tudom e hogy "OOC kereskedelemért" végleges ban jár. Ekkor fordult meg a fejemben a "kocka" és véglegesen le is mondtam magáról az OOC kereskedelemről. Tehát itt a legfőbb oka az unban kérelmemnek az pontosabban az, hogy jogtalan maga a ban, mivel nem történt OOC kereskedelem. Mellesleg a multiaccountot sem értem, mivel ezen kivül a serialomon kivül nem található másik hozzá társitva a gépemhez.>

Megjegyzés:
< Amennyiben szükséges, TS-en is meg tudok jellenni a ban tisztázása érdekében. >
 
  • Tetszik
Reactions: Sugii és SpaceX
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.