Saleem El Rahimi jelentkezése - Parking Enforcement

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

T1ss

Barangoló
Támogató
2019. 02. 22.
123
220
LV karakter
💎Dante Yekini 💎
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Saleem El Rahimi
Születési hely, dátum:
Szaúd Arábia - Bahrein - Awali 1995.09.15
Lakcím:
Las Venturas- Rockshore West 154.
Telefonszám:
+38-76-257-0302
E-mail cím:
Saleem1881@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi - Szakma
A jogosítvány száma:
206323LF
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2023.11.25

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
Soha



OOC információk

Neved:
József
Életkorod:
23
AccountID:
15984
Játszott perc:
47500+
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam soha.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Nem volt.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretném kipróbálni magam egy frakció tagjaként a szerveren, szeretnék tartozni valahová.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Idővel szépen lassan felfelé lépkedni a ranglétrán, új emberek megismerni, tartozni valahová.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Aktív vagyok a szerveren (Persze amennyire időm engedi) Higgadt vagyok mint az állóvíz, nehéz kihozni a sodromból, tudok alkalmazkodni másokhoz, kedves közvetlen személyiség vagyok, hamar beilleszkedem. Terhelhető vagyok minden szempontból.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Nagyjából napi 4-5 órát, azt is csak 3 naponta munka miatt. (12 órázom 3-3-ban. 3 napig csak annyi időm van hogy hazamegyek elvégzem a szükségleteimet, és alszok. Viszont a rákövetkező három napom teljesen szabad.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitívumok: Kedves, közvetlen, barátságos, terhelhető, nyugodt. Negítívumok: Hanyag, feledékeny, ha kihoznak a sodromból nehezen tartom a kontrollt (ez hála istennek nem sokszor fordul elő) , szókimondó vagyok ami a szívemen az a számon (természetesen csak megengedett hangnemben és körülmények között), néha nem érzékelem eléggé, hogy hol van az embereknél a határ ameddig elmehetek.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Józsi vagyok, 23. évemet taposom ezen a sárgolyón. Autószerelő végzettséggel rendelkezem. Egy autóipari gyárban dolgozom 12 órában, kommunikációért felelős berendezéseket gyártunk (antennák, kábelek stb stb.) Szeretek mindent amit motor hajt és van legalább két kereke. Szeretek vezetni. Alapvetően egy chilles, nyugodt személyiség vagyok nekem a kilenc is páros. Kicsi korom óta rabja vagyok a videójátékoknak, és az informatikának. Többnyire magányos farkasként tevékenykedem mindenhol, eléggé introvertált vagyok szeretek egyedül lenni. Szomjazom a világ tudását, szeretek minden témában tájékozott lenni mondhatni minden érdekel. Néha eme tulajdonságom az emberekben a tudálékosság és az okoskodás határát súrolja, ennek ellenére célomnak érzem másokkal is megosztani az általam szerzett tudást és tapasztalatot. Szeretek beszélgetni, elmélkedni (minden témában, legyen az történelem, csillagászat, sport, filozófia, vallás, bármi..) azokat az embereket pedig mégjobban szeretem akik ebben partnerek. Humoros, vicces embernek tartom magam, de a humorom eléggé szűk közönséget céloz meg. Mindenem az erős irónia, és mások vérének szívása (természetesen emberi körülmények között, és csak akkor hogyha ebben a másik fél is partner). Őszintének vallom magam, inkább kimondom a fájó igazságot minthogy bárkit is hosszú ideig hazugságok között ringassak. Képes vagyok benyelni, hogy valaki másnak hosszabb a nyelve mint az enyém, általában tudom hol a helyem. Néha eléggé birka tudok lenni, szükségem van valakire aki terelget mert el vagyok veszve ebben a nagy világban. Jól bírom a kritikát.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
(Volt egy pár.. :D )
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 754
LV karakter
tomo vomo
badge-packer11.png
Tisztelt Saleem El Rahimi!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!


Megjegyzés: Várlak holnap estétől a héten 19:30 - 22:30 között TS-en egy megbeszélésre, DC-n tudunk pontosabban egyeztetni, keress nyugodtan.: doms_29.


Üdvözlettel,
Kip Hart

General Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.