Saját report törlése

KVÉVÓ.

Barangoló
2019. 01. 12.
77
133
22
V4 karakter
Kai Duarte
Tök király lenne, ha lehetne játékosként a saját reportodat törölni/visszamondani, most nincs erre lehetőség.

Konkrét példa, ahol hasznos lenne: Szerelőként FA/SA reportot kell nyitnunk egyes kocsik műszakiztatása miatt. Ha egy bizonyos idő elteltével kapunk csak választ a reportra, amikor már esetleg nem aktuális/megoldódott a gond, akkor van egy plusz körünk ahelyett, hogy csak visszamondtuk volna a reportot.

Inti lekérésnél/átalakításnál is előfordulhat az, hogy közben mégsem aktuális, máskor szánnád rá az időt. Vagy lehetnek olyan esetek is, amikor SGH-hoz nyitsz egy kérdést, de közben már máshol választ kapsz rá, vagy sima admin reportra várakozás közben megoldódik a problémád, és szükségtelenné válik a report.


Félreértések elkerülése végett, nincs és nem is volt gondom a reportokra kapott válaszidőkkel, szimplán csak egy hasznos funkció lenne néhány esetben.
 

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
183
236
21
Szeged
V4 karakter
Buchanan Baines
Szerintem példák nélkül is tökéletesen helytálló. Nem egyszer relogoltam már azért hogy eltűnjön a reportom mert már nem élő téma.
 
  • Tetszik
Reactions: NemRicsi és Panti

Csoki1331

Barangoló
2023. 09. 28.
77
183
V4 karakter
Taylen Stokes 🚔
Velem is elofordult mar hogy fontosabb dolog miatt FA/SA reportot nyitottam, amire sok esetben orakig nem erkezik valasz, persze kozbe porog a jatek es problemam adodott amire admin segitsegre volt szuksegem, de nem tudtam reportot nyitni, mert mar volt egy meglevo reportom. Hasznos lenne, ha le tudtam volna mondani es mar en is gondoltam erre, szoval jo otlet!
 

Swend

Zöldfülű
Támogató
2023. 02. 21.
150
76
20
Szekszárd
V4 karakter
Feliciano Escudero
LV karakter
❌
V2 karakter
Secret.
Teljes mértékben támogatom.
 

PatrYk

Zöldfülű
2023. 06. 25.
200
113
19
LV karakter
Anthony Brady
Szerintem az adminok dolgát is megkönnyítené, nem tudom mennyire gyakori hogy már nem kell admin mire kimegy az ügyhöz, de abszolút támogatom.
 

thecsabesz

Újonc
2019. 02. 09.
27
25
19
Debrecen
V4 karakter
leonardo francesco
LV karakter
leonardo francesco
V2 karakter
x
Jó ötletnek tartom a javaslatot. Támogatom!