Saját házadhoz/ garázsodhoz kulcs adás más játékosoknak is.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Korton

Zöldfülű
SzerverAdmin
v4
2021. 06. 04.
175
377
Kovászna
V4 karakter
Damian Bell
LV karakter
Matthew Johnson
Sziasztok!

Nekem az lenne az ötletem, hogy ha valakinek van egy sajat háza vagy akár garázsa az tudjon például a barátainak kulcsot adni hozzá. Nem azt mondom, hogy kézbe kapjon hozzá kulcsot, mert abból akár visszaélés is lehetne miután eladja az ingatlant, viszont ha úgy meglehetne oldani mint a farmoknál hogy jogot adni hozzá a nyítás/záráshoz az nagyon vagány lenne. Szerintem ennek sokan örülnének ha pl van egy hangár és azt néhány baráttal lehetne használni.( nyitni és zárni)

Ti mit gondoltok erről?
 

Attila..

Barangoló
2023. 06. 07.
102
47
17
V4 karakter
Dominic Cartel
LV karakter
Roscoe Barbera
V2 karakter
-----
nekem tetszik TÁMOGATOM
 

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
2022. 10. 06.
120
312
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries


volt már ilyen topic, szerintem Borisz válasza mindent megválaszol.
 
  • Menő
  • Szomorú
Reactions: Secreet és dani930

Korton

Zöldfülű
SzerverAdmin
v4
2021. 06. 04.
175
377
Kovászna
V4 karakter
Damian Bell
LV karakter
Matthew Johnson


volt már ilyen topic, szerintem Borisz válasza mindent megválaszol.
Azért van különbség a bérelt és a saját garázs között szerintem. A garázst kiveszed mondjuk egy hétre utánna ha akarod meghosszabbítod vagy nem. Viszont a saját garázs az a tied. Addig használod ameddig azt te akarod és az már mindenkinek saját döntése hogy szeretne e adni valakinek hozzá kulcsot vagy nem ha megoldható lenne.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
647
998
21
Győr
LV karakter
Lucas Saliven
Mindenképp támogatom, mindig azzal van a *baj* *visszaélés* miatt pedig nagyon sokat segítene egy jogrendszer ezen.
 
  • Tetszik
Reactions: Korton

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Évek óta olvasom az ilyen ötleteket de nem látom okát miért akarnék bárki házához vagy garázsához kulcsokat
Sok haveron meg frakin vagyok túl de bennem sosem alakult ki ilyen igény

Ha tudnál példákat hozni mikor jönne jól akkor lehet érteném
 

Korton

Zöldfülű
SzerverAdmin
v4
2021. 06. 04.
175
377
Kovászna
V4 karakter
Damian Bell
LV karakter
Matthew Johnson
Például ha egy illegál szervezet tagja vagy és van egy barátod akinek van egy garázsa és benne craftoló asztal akkor tudnának a haverok oda járni carftolgatni és bármikor betudják zárni a garit nehogy ,,vendég’’ érkezzen craftolás közben. A másik meg ha egy sima civil játékos vagy és van 3-4 barát akivel játszasz nap mint nap és az egyiknek van egy hangárja, akkor tarthatnák mind a 4 ott a kocsika és ki/be tudnák zárni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Benz és LucasLV

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
345
1 052
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Például ha egy illegál szervezet tagja vagy és van egy barátod akinek van egy garázsa és benne craftoló asztal akkor tudnának a haverok oda járni carftolgatni és bármikor betudják zárni a garit nehogy ,,vendég’’ érkezzen craftolás közben. A másik meg ha egy sima civil játékos vagy és van 3-4 barát akivel játszasz nap mint nap és az egyiknek van egy hangárja, akkor tarthatnák mind a 4 ott a kocsika és ki/be tudnák zárni.

Lehet ám, hogy pont emiatt nem kerül be.
A szervernek szerintem az az érdeke, hogy minden játékos SAJÁT tulajdonra gyűjtsön és költsön. Folyamatosan körforgásban legyen a pénz a szerveren.
Ha ez bekerülne, sokan bekuncsorognának egy gazdagabb haverhoz, aztán ennyi. Nem foglalkoznának azzal, hogy saját tulajdonra gyűjtsenek.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
277
474
22
Pécs
V4 karakter
Tonci Stipo
Nem hinném, hogy bármikor is be fog ez kerülni. Régebben is mondogatták, hogy a kocsihoz/házhoz/garázshoz csak egy kulcs jár. Az meg a te felelősséged, hogy kinek adod. Amennyiben elveszíted vállald érte a felelősséget ami jelenleg 500.000$-ba fájna. Tehát, ha régebben sem díjazták az ötletet most sem fogják.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930

iambarnee

jobb láb a gázon, bal láb a jobbon
2022. 10. 06.
120
312
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
Azért van különbség a bérelt és a saját garázs között szerintem. A garázst kiveszed mondjuk egy hétre utánna ha akarod meghosszabbítod vagy nem. Viszont a saját garázs az a tied. Addig használod ameddig azt te akarod és az már mindenkinek saját döntése hogy szeretne e adni valakinek hozzá kulcsot vagy nem ha megoldható lenne.
értem én mire gondolsz, de mivel kulcs nem jár csak 1 db mindenhez, így az nem opció+az engedélyes cuccra meg ott a válasz. ténylegesen nem egy a két fajta ingatlan, de a lényegen nem változtat szerintem.


az meg, hogy illegál fk vagy ilyenekre már van megoldás, berakjak az intit f3-ba aztán lehet jogot adni hozzá és akinek van rá joga akkor nyissa amikor akarja. ns szinten meg az asztalnak meg ilyennek nincs igazából funkciója, craftokhoz f3+jogok kellenek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dani930

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Azért a kulcs és az engedély egészen más

A kulcsnál érhető hogy ne adjon mindenki 10+ másik személynek mert macerás visszavenni ha gebasz van meg kideríteni ki ment be egy összeveszés után szétverni minden kocsit de egy jogot megvonni bármikor meglehet, ha valakiben már nem bízol odamész és egy kattintás

A kulcs adást én sem díjaznám de ez a jogrendszer élhetőnek tűnik
 
  • Tetszik
Reactions: Korton

Muurayi

wild one
2019. 02. 08.
779
3 447
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Flynn Murray
LV karakter
Daan Smid
Sziasztok, többször volt a téma, ahogy linkelték felettem is. Igazából szerintem teljesen érthető, hogy miért nem lehet kulcsokat duplikálni, s szerintem ez így is fog maradni. Nem nagyon látom értelmét.
 
  • Tetszik
Reactions: Cicu

Sergey

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
699
1 753
V4 karakter
Dwight Dwyer
LV karakter
-
V2 karakter
Nincs
Jobb lenne, ha a kulcsokat teljesen leváltaná egy jogrendszer pont úgy, mint a farmoknál. Egyedi inti esetében berendezési jogot is lehetne adni, így kényelmesebben be lehetne rendezni egy ingatlant.
 

Andypapa

Írnok deák
Támogató
2023. 09. 04.
554
761
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Jobb lenne, ha a kulcsokat teljesen leváltaná egy jogrendszer pont úgy, mint a farmoknál. Egyedi inti esetében berendezési jogot is lehetne adni, így kényelmesebben be lehetne rendezni egy ingatlant.
Ebben a formában lenne a legélhetőbb. Adnám.
 
  • Tetszik
Reactions: Muurayi és Korton

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 517
4 417
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Nem lesz ilyen megvalósítva ahogy azt már Borisz egy pár ötlethez leírta.
 
  • Szomorú
Reactions: Korton
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.