Saito Kame felülvizsgálati kérelme.

Rontu

Újonc
2022. 09. 16.
34
27
V4 karakter
Saito Kame
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
Saito Kame
Telefonszám:

+38-76-867-0478
Személyazonosító igazolványról készült másolat:

Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:
-
Forgalmi engedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:
-



Jogi képviselő adatai
Jogi képviselő tölti ki amennyiben megbízás alapján küldi be a nyomtatványt a panasztevő nevében.


Teljes név:
-
Telefonszám:
-
Ügyvédi iroda neve:
-
Ügyvédi iroda működési engedélye:
(Vállalkozói igazolvány / számlatömbbről készített másolat)
-



Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség
Megbízott neve:
Adelynn Rose
Megbízott jelvényszáma:
1024
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: Audi RS6
Rendszám: RB-KRO-6
Szín: Fehér
Egyéb ismertető jelek: Jelölt szolgálati autó.



Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:
Whetstone és Angel Pine között kerékpároztam, amikor észrevettem, hogy egy rendőrautó egy bokor takarásában sebességmérést végez. Odamentem figyelmeztetni a rendőrt, hogy ez a módszer nem felel meg az előírásoknak, majd körbejártam a helyszínt 2-3 alkalommal. Ezt követően igazoltatott, és 39 000 dollár értékű bírságot szabott ki rám, "HEM" jogcímen. Én csupán figyelmeztetni szerettem volna, hogy elkerülhesse az esetleges felelősségre vonást, de ehelyett komoly bírságot kaptam, amit aránytalannak érzek, hiszen jó szándékkal közelítettem hozzá.

Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
-
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
-



Mellékletek


Helyszíni bírságról készült másolat:
Letartóztatásról készült jegyzőkönyv:
-
Traffipax által kiállított fénykép:
-
Rögzített videó és/vagy hanganyag:
-
Fényképek:
Orvosi látlelet:
-
Egyéb:
-

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést az itt szereplő három kérdésben.

Elkobzott tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):
-
Szervíz számla:
-
Egészségügyi számla:
-

((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( ))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archíválható.

Panasszal élő aláírása:
Saito Kame

KELTEZÉS HELYE, 2024.10.26.​
 

Reece

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
299
231
V4 karakter
Kyran Reece
image-1.png

Tisztelt Saito Kame!

Tájékoztatom, hogy felülvizsgálati kérelmét belső ellenőrzési osztályunk folyó év október huszonhatodikán megkapta, amit feldolgozott, illetve kivizsgált.
A panaszban megemlített zászlós testkamerájának felvételét kikértük, alaposan kielemeztünk.

A panaszában szereplő Adelynn Rose rendőr zászlós cselekedeteinek egy részét jogtalannak találtuk, melyeket a továbbiakban fogok kifejteni Önnek.

Első sorban tájékoztatom, hogy semmilyen jogszabály nem vonatkozik arra, hogy a Rendőrség miként telepít el sebességmérő kamerát.
Továbbá kivizsgálásra került az Önnek kiadott helyszíni bírság, melyet az osztályunk jogtalannak állapított meg.
Szíves elnézését szeretnénk kérni, amiért jogtalan intézkedés áldozatává vált, és megköszönni, hogy felhívta a figyelmünket a történtekre.

A jogtalanul kiállított helyszíni bírság pénzbüntetésének kétszeresét állapítom meg kárpótlásként, mely 78.000$. A kártérítés összegét a Los Santosi Rendőrség portáján veheti át november 4.-ig Kyran Reece rendőr Főtörzszászlóst keresve.


Los Santos 2024/10/28
Kyran Reece
r. Főtörzszászlós
Belső Ellenőr​
 
  • Tetszik
Reactions: Rontu és tonias