Elutasítva saca - Lacy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 028
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< saca >

UID-d:
< VctHk6nw7tl4NJqcMuUHDqMTMnw= >

Bann pontos időpontja:
< Jó kérdés, nem írta bele. Saccra 1 éves. >

Bann pontos indoka:
< You are banned permanently. Reason: "Stílus #Lacy" >

Aki bannolt:
< Lacy >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Mert nem érzem fernek. >

Megjegyzés:
< Volt egy incidensem, ahol Lacy haverjával vitába keveredtem. Fullra oda-vissza dolog volt, amit én igazából meguntam és leléptem. Nem volt kedvem vitázni vele, ezért hagytam ott. A stílust nem tagadom, megvolt de nem akkora, hogy örök ban-t érjen, mellesleg mindkét fél részéről volt. Volt ott más személy is, aki az incidens után megmondta, hogy adok-kapok volt. Gondolom miután leléptem az a bizonyos gyerek Lacy barátjához ment, aki semmilyen bizonyíték hiányában kirakott. Folyamat voice-n ment a szóváltás, amit rögzíteni tilos. Jelen esetben akkor semmilyen bizonyítékkal tett ki engem a moderátor. Remélem átlátjátok a szituációt, ha kell még valami kifejtem szívesen. >
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Hali bannod 2020.12.20-án kaptad ami perma ban.
Nem erre a névre és Uid re.
Mivolt pontosabban amit csináltál?
Miért most érzed inkorrektnek?
Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül! Ez alól kivétel ha bizonyíték fejében készült a felvétel. A felvételt kizárólag SModerátornak/Főadminnak stb. lehete elküldeni.
 

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 028
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
Szia.

Az 1 év durván passzolt, nem volt beleírva.
A nevem ez volt, zechariah barker x saca.
A jelenlegi UID: VctHk6nw7tl4NJqcMuUHDqMTMnw=
(régit nem tudom, másik gépről volt a bannom)
Leírtam, szó váltás volt, ahol mindketten tartottunk egy stílusszintet, sokáig tartott amit én meguntam, ezért elköszöntem és leléptem. Ekkor elment a moderátor haverjához és kibannolt 2 percen belül. Az mondta aki végighallgatta mint harmadik fél. (Ha szükséges megnevezem.)
Akkor is inkorrekt volt, most is az. Az a különbség, hogy akkor magánéletbeli okok miatt abba hagytam az MTA-t és nem törődtem vele.
 

saca

Fejlesztő
Fejlesztő
v2
2019. 01. 24.
406
1 028
Debrecen
V2 karakter
.braiden flores
Megkérdezhetem, hogy mire fel várni? Semmilyen bizonyíték vagy tájékoztatás nélkül kibannolnak ts szerverről, erre fel várjunk vele? Hogy jött ki ez a bírálat, már ne haragudj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.