Sabian Rose

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kodesz

Újonc
2019. 07. 03.
43
453
SRB/DE
V4 karakter
onofrio laurenzi
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév:Rose​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév:Sabian​
A.4 Születés ideje: 03/05/2000​
A.5 Születés helye: Los Santos - San Andreas - 90005
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely:Los Santos, San Andreas, Crystal Gardens 18​
A.8 Telefonszám:387612000285​
A.9 E-mail cím: sabianrose25@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[X] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[X] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve:Gregory McCaine High School​
A látogatás intervalluma: 09/01/2017 — 03/07/2021​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
LVMPD hivatalos weboldala.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, természetesen rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
-​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Soha nem fogyasztottam.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használtam.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod:17​
D.2 Neved/beceneved:Noel/Kodesz(ka)​
D.3 Bemutatkozás:Noelnek hívnak, mint feljebb leírtam tizenhét éves vagyok. Közel két és fél éve Németországban élek a családommal, idén fejezem a tizediket, jövőre pedig megyek szakmát tanulni. Németül elég jól tudok már, volt időm megtanulni maradjunk annyiban. A jegyeim elég jók ahhoz képest, hogy nem itt született srác vagyok, természetesen próbálok is jól teljesíteni. Hobbiként a LoL-t és az MTA-t hoznám fel, illetve a vizipipázást.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2014-2015 között kezdtem el.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Mondhatjuk, hogy most kezdtem el.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy inkább csendes srácot próbálnék alakítani, ha pár szóban kéne kifejeznem magam akkor egy kicsit "komolyabb" karaktert hoznék. Az én esetemben, ha karaktert indítok, ritkán van az, hogy minden személyiségvonását előre eltervezem. Sokszor helyzetekben viselkedek úgy ahogy és aztán ezt alakítom egy jellemvonássá. Illetve ha felvesznek nagy valószínűséggel elfogok indítani egy karakter dev-et, és ott minden beláthatóbb lesz.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Ha őszinte vagyok ebben az utóbbi pár évben csak bandarpztem, és kezd unalmassá válni. Ezért kíváncsi vagyok a helyzet másik oldalára, a rendőr rp-re. Mellesleg úgyérzem, hogy ez egy olyan rp amihez lenne motivációm csinálni.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört?Igen.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Szerintem ha csak azt nézzük, hogy Amerikában milyen könnyen juthat tulajdonképpen akárki egy lőfegyverhez, egyből eldőlik, hogy melyik a komolyabb rendvédelem. A komolyabb alatt annyit értek, hogy amíg az amerikai rendőrök tulajdonképpen mindennap kockáztatják az életüket, addig a magyar rendőrök legnagyobb gondja szerintem, hogy mikor jár le a műszak. Ebből a szempontból szerintem egy amerikai rendőrnek több felelőssége is van, példaként ehhez azt tudnám mondani, hogyha valakit lelő, de végül kiderül, hogy jogtalanul, akkor valószínűleg börtönbe kell mennie.Az ilyen sűrű fegyverhasználat szerintem nem érinti a Magyar rendőröket.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
  • Imádom
Reactions: Kolbász.

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Rose,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Rose,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.