S.G.H jelentkezésem!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SomaHun12

Újonc
2019. 02. 03.
34
2
Szombathely
V4 karakter
Michael D Brook
LV karakter
Niko R Muray
V2 karakter
Roy Marshall
[ Néhány fontos dolog magamról: ]
-Somának hívnak, 14 éves vagyok , 15 leszek 3 honap múlva,jelenleg Szombathelyen élek és nem vagyok túl jó tanuló :) , bár az eszem megvan hozzá azt gondolom , sokat szoktam játszani mostanában az összes időmet ami van seemta v2-re fordítom és nagyon másra nem !


[ Mióta játszok a szerveren: ]
-Lassan másfél honapja és 16k+ percem van már hiszen sokat vagyok aktív.


[ Eddigi elért dolgok : ]
-40000+ pp,több száz millió.
-sok kapcsolat.
-Viszonylag sok frakcióban voltam eddig.


[ Miért szeretnék a See Game Helpdesk tagja lenni: ]
-Szeretnék másnak segítséget nyújtani.
-együttmüködő vagyok .
-régóta tetszik ez az adminkodás dolog.


[ Amiért engem válasszatok: ]
-Sokat vagyok aktív.
-Együttmüködő vagyok.
-Szorgalmas vagyok.
-Megbízható vagyok , jófejnek tartom magamat , szerverszabályzattal tisztában vagyok , igazságosnak tartom magamat.


[ Mennyi időt tudnék szánni a feladataimra: ]
-Hétköznap: 5-6-7 órát.
-Hétvégén: 7-8-9 órát.


[ Naponta hány órát tudok online lenni: ]
-Hétköznap: 6-7-8 órát.
-Hétvégén: 8-9-10 órát.


[ Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját: ]
-Elmondom neki,hogy nem vagyok admin , nem rendelkezek ilyen joggal ne zaklasson szóljon egy másik adminnak , viszont egy admin is csak nyomos indokkal fixelhet,persze ha nem IC történtek a dolgok!
-Ha IC keletkezett neki a totálkár a járművére akkor IC oldja meg megmondom neki hogy hívjon ki szerelőt és az elvontatja neki.
-SCCS: /call 222-222
-Fix and Drive: /call 444-444


[ Hogyan mutatnám be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert: ]
-Ha rám ír PM-ben akkor leírom neki hogy egy villás kulcs jelzi a térképen(F11) a szerelőtelepeket ahol megtudja szereltetni a járművét.
-Van Los Santos-ban egy szerelőtelep (SCCS) , illetve van San Fierro-ban is egy (Fix And Drive).
-Ha vontatásra van szüksége akkor SCCS (/call 222-222) vagy pedig Fix And Drive (/call 444-444) viszont ha esetleg helyszínre szeretne menni akkor hívjon egy taxit (/call 333-333.)
-Gyorssáv ára: 500000 Seeft.
-Minden elem számít , hiszen minden elemnek ára van.
-IC ha bekerül szereltetni akkor csak az IC számít hiszen kifizeti és már is szerelik neki.


[ 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnék egy kezdő játékosnak. Miért pont az: ]
Benzinkút:
-Nem mindenki tudja hogy kell tankolni , és ha valakinek van járműve eléggé jól jöhet ha benzin is van benne.
-elmegy egy benzinkúthoz lehet az Déli , Északi , SF-i benzinkút , tök mindegy, a lényeg hogy beáll autóval a fehér cp-be és leállítja a járművét , ezután megnyomja a 0-át és az egér segítségévél rányom a tankolásra ott kiválasztja,hogy mennyit szeretne tölteni a járművébe és ha rámegy a TANKOLÁS gombra akkor automatikusan levonja a pénzt és már is töltödik a benzin automatikusan a kocsiba.

Városháza:
-A városháza az egyik legeslegfontosabb helyszín hiszen oda dob ki adminjail után is hiszen a játék legnagyobb központja.
-Két része van , az egyik helyiségen az iratokat tudja kiváltani/megvásárolni az NPC segítségével (M gomb és klikk rá) : Forgalmi engedély,Személyi,horgászengedély,útlevél.
-a másik helyiségen pedig különböző munkákat tud felvenni amivel pénzt is tud akár szerezni ugyanúgy az NPC segítségével.

Szerelőtelep:
-Ha már valaki megvásárolta az autóját és esetleg széttöri az autóját akkor nem árt ha tud szereltetni.
-Amint már említettem két szerelőtelep van a szerveren , ami a térképen egy villás kulcs.
- Los Santosban SeeCityCarService van.(SCCS) ha vontatni szeretne SCCS-hez akkor /call 222-222
-San Fierro-ban Fix And Drive van. (FIX) ha vontatni szeretne Fix and Drive-hoz akkor /call 444-444
-És azért az egyik legfontosabb mivel mindenki már jogsi nélkül vesz autó-t és nagyon sok autó ütközés van ,szóval egy lvl 2-es gyereknek is akár 1 nap alatt többször kell szereltetni.


[ Mit teszek ha éppen egy RP közepén vagyok, de egy kezdő játékosnak segítség kell: ]
-Ha rp közben közben vagyok és segítség kell valakinek akkor rp közben pár percig elmegyek és felhívom ts-re az illetőt akinek kell a segítség és vissza megyek rp-zni közben Ts-en beszélgetek vele.
-Ha PM-be ír rám akkor rp közben is tudok pár kérdésére válaszolni neki kivéve ha nagyon sokat ír nekem , viszont ha floodol és nem érti meg mivan szólok egy nagyobb admin-nak hogy KICK-elje ki.


[ Látok egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszek: ]
-F12-vel lefotozom és szólok neki PM-be hogy nem kéne ilyet hírdetni ha nem OOC-za le vagy ha nem hagyja abba akkor szólok egy admin-nak ha nem látja az ADMIN és rábízom az egész ügyet.
-Ha nincs fent admin akkor a kép segítségével PK-t nyitok addig.


[ Voltam-e már bannolva / voltam-e már jail-ben: ]
-Bannolva nem.
-4x AJ-ben 2 úgy gondolom,hogy jogtalan illetve egy frakció jump.
Kép link: ------> imgur.com/ccQc5BF


Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Több sebből is vérzik a jelentkezési lap. Ha átolvastad a követelményeket, akkor ott láthattad, hogy legalább a 15. életéved be kell töltsed. Valamint nagyon összefolyik az egész, és elég rövidre sikerültek a válaszok is.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

monkeybence

lélekcsavaró
Támogató
2019. 01. 10.
636
1 327
22
Miskolc
www.youtube.com
V4 karakter
Drake Barnes
LV karakter
Ezekiel Torres
Mint frakció társa, csak támogatni tudom.
Értelmes gyerek, nem 15 éves még, de bizton állíthatom, hogy megállná a helyét az
S.G.H. Csapatban.
 
  • Tetszik
Reactions: SomaHun12

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Formázási hibák,alapból a formázás is alig van,látszik hogy alig lett foglalkozva ezzel a lappal+fiatal is vagy mellé,nem tudom támogatni.
 
  • Tetszik
Reactions: SomaHun12

envymedsparks

Újonc
2019. 01. 10.
51
17
V4 karakter
Bryson_Gaines
LV karakter
James Red
V2 karakter
Famous Dex
Szerintem elég rövid lap lett és a formázás sem valami jó, nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: SomaHun12

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: Kevés lesz.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.