Ryder D Nevada jelentkezése a See City Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Ryder D Nevada ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Regiszráció: 2016.03.26. Játszott percek: 73.000 ~

Hanyas szintű vagy?
~ 39 ~

Milyen idős vagy?
~ 19 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam jópár frakcióban, többek között SCCS-ben is. Változó az időtartam, de minimum egy hónapig voltam mindenhol. A távozásom oka általában OOC volt, probléma nem igazán merült fel a munkámmal/RP-mmel. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Legalább 2 éve. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném építő munkámmal fellendíteni a céget, illetve a játékosokat megsegíteni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen, igen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Változó, 3-6 órát általában rá tudok szánni nyáron, egyetem mellett kevesebbet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
NgWws8V.jpg
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~
F8t6tQX.jpg
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Peti vagyok, 19 éves egyetemista, zenével foglalkozom. Egészen régen, már az eredeti V2 idejében felfedeztem a SeeMTA addiktív tulajdonságát, azóta töretlen híve vagyok. Frakciók terén is tapasztaltnak mondanám magam, voltam bandás, taxis, OMSZ leader, szerelő, miegymás, de még mindig vannak olyan aspektusai a szervernek, melyek miatt még mindig megéri játszani. Úgy gondolom, hogy amit tudni kell az RP világáról azt én maximálisan elsajátítottam, emellett a két szerveren (v2, v3) eltöltött össz. játékidőmnek köszönhetően építő, s oszlopos tagja vagyok a szervernek, amit szeretnék két év frakció-kihagyás után egy kicsit újra kamatoztatni. Lojális, strapabíró munkaerő vagyok, és a cégnél kialakult jó csapat, illetve versenyképes fizetés még jobban ösztönöz a munkám teljesítésében. Csapatban és egyedüli dolgozóként is megállom a helyem, felismerem és megoldom a problémákat, amikkel szembeállít az élet.
Autófanatikusként nekem a szerelés, az autókon, motorokon való bütykölés régi becsípődésem.~
 
  • Tetszik
Reactions: Kerri

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

George R'Soyaga - See City Car Service​
 
  • Tetszik
Reactions: Ryder
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.