Bírálatra vár Ryan_Hayes -> Peti

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Corky.

Újonc
2019. 03. 28.
40
42
www.twitch.tv
V4 karakter
Ryan_Hayes
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ SidCorky // Ryan_Hayes~

A ban időpontja:
~ 2020.08.08-án még fel tudtam lépni, 2020.08.09-én délután már nem, a pontos időpontot nem tudom.~

A ban időtartama:
~ Perma~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ #Peti~

A ban oka:
~ "Engedél nélküli hangfelvétel készités#Peti" ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Nem értem, miért kaptam a bant. Az indok "Engedél nélküli hangfelvétel készítés", ami nem fordult elő. Igaz, elkezdtem streamelni, viszont sosem fordult elő, hogy úgy rögzíettem volna valamit, hogy közben fent lettem volna See TS-en. Való igaz, beléptem TS-re stream közben, de beszélgetés nem történt, nem léptem be csatornákra, le is léptem, továbbá ebből nem látszik semmi képileg, illetve hangban is le volt némítva minden kommunikációs csatorna (Discord, TS is, Voicemeetert használok, egy külön némítható sávra futnak be ezeknek a hangjai), a streamben sem említettem, hogy megnyitottam a TS-t. Ha valami automatizmus jelezte, hogy történt felvétel, azért elnézést kérek, nem tudtam, hogy létezik ilyen, de szándékos rögzítés tényleg nem történt. Nem is értem, hogy honnan jött utólag, hogy rögzítettem, míg fent voltam nem kaptam bant, másnap nem tudtam fellépni. ~

Megjegyzés:
~ Fent mindent elmondtam. Annyit tennék még hozzá, hogy folyamatban van a frakció jelentkezésem, ahová remélhetőleg kelleni fog majd a TS. Tényleg nem történt szándékos felvétel, ha mégis megnyitom stream közben magát a programot, a virtuális keverőm miatt a hang nem is tud kimenni a streambe, csak én hallom. Kérem, hogy vegyétek le a tiltást, és a továbbiakra nézve érdekel, hogy maga a program futhat-e a háttérben, vagy tényleg van erre valami detect? Valahogy csak jött az illetőnek, hogy fut a rögzítőprogram és a TS egyszerre, mert a streamben erre utaló jel nem volt.


Maga a stream egyébként itt van.~
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Rádbugolt a ban, chatboxban megbeszéltük, ha továbbra sem megy akkor privátban keresd fel @Paulo-t.
Ezt zártam.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.