Ryan West kártérítési kérelme [DC034]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
813
2 171
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Ryan West ~

Születési hely, idő:
~ Los Santos, 1993.12.03. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Whitewood Estates 112. ~

Telefonszám:
~ 38761138777 ~



Alperes adatai

Név:
~ Thomas Frederico ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert ~

Telefonszám:
~ 387611-14-818 ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.07.25., Online hírdetőfelület ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ A szóban forgó Volkswagen Golf IV ~

A történtek részletes leírása:
~ Az eladó megadott egy kezdőárat, én efölött ajánlottam. Még élt az ajánlatom, amikor az illető lezárta a hírdetést, miszerint ő úgy véli, hogy nem éri el az általa megfelelő árat, pedig az már jóval az általa megadott kezdő ár fölött volt. Ha jól tudom ez esetben az ajánlatom 60%-áért engem illetne az autó. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.07.26. ~
Ryan West
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Ryan West!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • Ön a hirdetési szabályzat azon pontjára hivatkozott, melynek értelmében: "Ha árul valamit, nem zárhatja le, törölheti ki az árut az oldalról. Amennyiben ezt megteszi bármilyen nyomós és elfogadható indoklás nélkül, köteles a legnagyobb árat kínáló vevőnek oda adni a terméket 60%-ért." Az alperes, a hirdetés feladója, Mr. Thomas Frederico azonban a hirdetése alatt többek között azt is kikötötte, hogy a személygépjármű csak a számára megfelelő áron fog eladásra kerülni. Ezen hirdetési kikötést alkalmazva az eladó élhet azon jogával, hogy - a jelen esethez hasonlóan - a jármű eladásától visszalépjen, feltéve, hogy az ajánlat összege nem éri el a villámár értékét.
Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.