Ryan West kártérítési kérelme [DC027]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
813
2 171
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
District_Cout_-_logo.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Ryan West ~

Születési hely, idő:
~ Los Santos, 1993.12.03. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Whitewood Estates 112. ~

Telefonszám:
~ 38761138777 ~



Alperes adatai

Név:
~ Isaac Swaine ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert. ~

Telefonszám:
~ Nem ismert. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.06.04. Online hírdető felület. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár:
~ Az ajánlatom 60%-a, azaz 60.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Az alperes egy hírdetést rakott ki, amelyben egy Mercedes-Benz e420-as gépjárművet szeretett volna eladni 100.000$-os kezdőárral. Én e-mailben megkerestem az illetőt, amiben a kezdőárat megadtam. Ő kijelentette, hogy ennyiért még nem fog elkelni, így nem él az ajánlatommal. Ezután az oldal felületén is (utánam), megadta valaki a kezdőárat, ami után a hírdetést letörölte az illető. A hírdetésben nem szerepelt, hogy a városban való eladás jogát fenttartja. ~

Bizonyítékok:
~ E-mail beszélgetés: https://imgur.com/a/IUhLdnO ~



~ Kelt: 2020.06.04. ~
Ryan West
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Ryan West!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A hirdetési szabályzat azon pontja, melynek értelmében: "Ha árul valamit, nem zárhatja le, törölheti ki az árut az oldalról. Amennyiben ezt megteszi bármilyen nyomós és elfogadható indokolás nélkül, köteles a legnagyobb árat kínáló vevőnek odaadni a terméket 60%-ért." a közhiteles hirdetőfelületre vonatkozik. Jelen esetben privát üzenet (e-mail) formájában való felkeresés és a kezdőár megajánlása történt, mely tényállásra a hirdetési szabályzat nem vonatkoztatható.

Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.