Ryan Rushford - Rolika

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dxrk

Újonc
2019. 01. 10.
66
763
V4 karakter
Nikos Antoniadis
LV karakter
Benjamin Grimes
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Ryan Rushford


A ban időpontja:
2019-01-07 20:27:34


A ban időtartama:
2030-01-01 01:00:00


Moderátor neve, aki bannolt:
Rolika


A ban oka:
OOC kereskedelm szándéka


Amiért szeretnéd az unbant:
Mindig amikor Szerveren vagyok Ts3-an is és folytonosan beszélgetek barátaimmal.Normális amikor játszunk nem ott beszéltük meg az IC dolgokat hanem mindig IC-ztünk.


Megjegyzés:

Ts3 szerveren voltam fent és egy mésik haverom akivel IC RP-zgettünk. Eddig minden tök jó addig amig be nem toppan 3-4 ember akiket soha nem láttam se játékba se ts3 an. Az egyik azt mondja ha adsz IRL 1000 forintot adok 1 millát IC. Én nem mondtam semmit, mert tudtam mi lessz a vége. Aztán kérdezte tölem, hogy mennyit kérek, én nem maradhattam szó nélkül... Szarkasztikusan utaltam hogy csak viccelek és azt mondtam hogy az ősszeset. Na akkor azt kérdi az egyik haverjátol idézem „Hallod meik az az Admin haverod ameik biztos kibanolja?” a haverja leirta neki privátba és behivták Rolikát. Rolika mondta hogyha nincs bizonyiték nem bannolom. Én nem szerettem volna félbehagyni és elmondtam hogy csak viccből mondtam, hogy az ősszeset. Az a 3-4 srác kacagott, hogy bevallottam.Én nem Valottam semmit csak az igazat mondtam.
Utána letiztáztuk, hogy ilzent viccből sem mondunk és ezzel Ki bannoltak Seeről is és Ts3 ról is. Remélem megérted problémámat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.