Ryan R Szega jelentkezése See City Car Service köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gerilxrd

Barangoló
Támogató
2019. 06. 20.
76
62
Nyíregyháza
V4 karakter
Xavier R Szega
LV karakter
Kai Hulderich
V2 karakter
Andrew R Szega
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Ryan R Szega
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 33501
IC SZINT: 26

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Ban/AJ/Névváltás

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL:
Természetesen!
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Természetesen!

EDDIGI FRAKCIÓID: OMSZ, NAV, TEK, OKF, Yakuza, Orosz, Fix&Drive, Taxi.
TÁVOZÁSAID OKA:
Nagyrészt kiléptem, kirugtak mert családi vagy betegség miatt nem tudtam az elvárható aktivitást hozni. Taxiból frakció feloszlodott és nem mentem vissza.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2019-2020 között valahogy.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Ryan R Szega, mint most.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Betegségem miatt.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra szerintem minimum, de tanulni valotol is függ.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Időmtől függ de ott is tudnám hozni a minimum 3-4 óra aktivitásomat!

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Gergőnek hívnak 18 éves vagyok, Nyíregyházán élek szeretek számítogépezni szabadidőmben, barátokkal beszélgetni, városban kocsikázni szintúgy barátokkal, videókat nézegetni, akár kűlföldieket, magyarokat. Van egy macskám akivel szeretek játszani, jelenleg van egy eladói szakmám de most kezdtem szeptember 1.-én érettségit, azon belül informatikai szakon.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Tisztességesen, valamint nagyon fontos, hogy becsületesen végzem a munkámat. Szeretek, illetve tudok is csapatban dolgozni. Szeretek szerelni IRL is, segíteni Fateromnak. Szeretem nagyon a kocsikat, szeretnék több dolgot is elérni a szerveren mert jelenleg nem vagyok olyan "anyagi" helyzetben hogy tudjak venni több száz millió forintos kocsikat/házat. De igazából szeretnék a csapat tagja lenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Kellemes ünnepeket szeretnék kívánni, így karácsony alkalmából. Köszönöm hogy elolvastad/foglalkoztál a lapommal és remélem el fogja nyerni a Vezetőség tetszését. További szép Napot/Estét!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.28 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: gerilxrd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.