Ryan R Hillfiger jelentkezése az SCCS köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oszi.

Újonc
2019. 02. 11.
30
16
22
Orosháza
V2 karakter
Aiden Cooper
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Ryan R Hillfiger ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1-1,5 éve játszok a szerveren, kisebb nagyobb kihagyásokkal. Jelenlegi perceim száma: 12497 perc. ~

Hányas szintű vagy?
~ 16-os szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Több frakcióban is megfordultam már. A legeleső frakcióm az OMSZ (Országos Mentőszolgálat) volt, távozásom oka az volt, hogy újra lett szervezve a frakció és nem kerestem meg a leadereket. Volt a TEK (Terrorelhárítási Központ) Távozásom oka, az inaktivitás lett és kirúgásra kerültem a frakcióból. A legutóbbi frakcióm az NNI (Nemzeti Nyomozó Iroda), nem az inaktivitásommal volt baj és nem is az újraszervezéssel, hanem nem éreztem azt az Rp-t, vagy azt a közösséget amire számítottam volna, egy ilyen frakciónál. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából elég sokat jártam oda kocsit szereltetni, leginkább az fogott meg benne, hogy mindig nagyon közvetlenek voltak a szerelők és OOC el lehett velük közben ökörködni. Ebből arra tudok következtetni, hogy jófej srácok lehettek és szeretnék egy jó közösségbe tartozni. Kicsit szeretnék belemenni a monotonitás világábá, mert kell egy kis pénz és kell egy kis nyugalom a szerveren. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem mind a kettővel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Változó az aktivitásom a mindennapoktól, amit biztosra tudok mondani, hogy hétköznaponta 2-3 órát tudok a szerveren tölteni, hétvégén viszont ennek a dupláját (4-6) órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még kitiltva a szerverről. ( https://imgur.com/WIuNmAq ) ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam már AJ-ben, de szerintem elenyésző a játszott perceimhez képest. ( https://imgur.com/WIuNmAq ) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Oszadszky Bencének hívnak. 17 éves srác vagyok, Orosházán élek, Békés megyében egy kisebb városban. Mindennapjaimat felöleli a sport, a gépezés, a barátokkal eltöltött idő, a tanulás és a drága barátnőmmel való törődés. Leginkább egy vicces, magát megértő, folyamatosan beszélő személyiség vagyok. Gyorsan be tudok illeszkedni egy-egy csapatba és szeretnék is, mivel szeretek csapatban dolgozni és olyan emberekkel eltölteni az időmet, akikkel nem veszekedni kell, hanem jól érezni magadat. Több ideje foglalkoztat az a gondolat, hogy írjak hozzátok egy lapot, de most jutottam el odáig, hogy meg is teszem. Néhány negatív tulajdonságom: Néha tudok nagyon lusta lenni, ha olyan emberrel beszélek akivel nem igazán szeretnék, akkor ingerlékeny tudok lenni. Pozitív oldalam: Bárkivel megtalálom a hangsúlyt, megoldom a problémákat, könnyen kezelem a dolgokat, terhelhető és pozitív ember vagyok. ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Ismerlek még OMSZből, leadered voltam, ott se volt veled semmi gond. Ha egy kicsit aktívabb leszel, jó is lesz. Megvárom Fleckey véleményét és bírálom.
 
  • Tetszik
Reactions: Oszi.

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Egész tartalmas lap lett,igaz 1 év alatt az a 12k perc nem valami nagyon sok de szerintem elnézhető,ahogy soyer leírta szerintem itt sem lenne gond.
 
  • Tetszik
Reactions: Oszi.

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Meglátjuk, keress fel egy leadert IG/TS-en.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.