Ryan R Hillfiger jelentkezése az Országos Rendőr-főkapitányság állományába!

Oszi.

Újonc
2019. 02. 11.
30
16
22
Orosháza
V2 karakter
Aiden Cooper
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 17 éves vagyok. >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< Többszöri játék újrakezdés, serial váltás és egyéb koncepciók alpján egy hosszas 2 éve játszok a szerveren. 10500 játszott perccel. >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< Meglehetősen csekély számban voltam. https://imgur.com/RbHoT0g >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem voltam még kitiltva a szerverről. https://imgur.com/RbHoT0g >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< Hétköznaponta meglehetősen keveset tudok a szerveren tölteni, leginkább a magánéleti problémák miatt. A napi 2-3 óra amit tudnék teljesíteni, amit az ORFK-ba töltenék le. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Rendelkezem mind a kettővel. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Terrorelhárítási Központ (TEK) Inaktívvá váltam. Országos Mentőszolgálat (OMSZ) Amikor a frakció tagja voltam feloszlott és nem kerestem meg őket az újraszervezésnél. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Érzek magamban elegendő potenciált ahhoz, hogy a rám ruházott feladatot teljesíteni tudjam. A való életben is ennek tanulok, így van egy biztos pont amire tudok alapozni IC és OOC . >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Közvetlen vagyok az emberekkel, terhelhető, magabiztos és őszinte vagyok. Fontos számomra a csapatmunka, hisz erre nevelnek és ebben a szellemben kell elvégezni egy adott munkát. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Több névvel is futottam már a szerveren, leginkább IC ügy miatt voltak névváltásaim. https://imgur.com/yNl9XIy >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Sziasztok! Oszadszky Bence vagyok 17 éves 11.-ik osztályos tanuló. Békés megyében élek egy kisebb városban, Orosházán. Mindennapjaimat felöleli a sport, a szórakozás, a fránya tanulás, a számítógépezés, illetve a családdal eltöltött idő. Jelenleg Rendészeten tanulok és előrelátható terveim a Tiszti Főiskola Budapesten, majd elhelyezkedni a rendőrség bugyraiban. Nem vagyok egy hihetetlen képességgel megáldott srác, de amit tudok azt kihozok magamból és igyekszek mindenkinek megfelelni mégha nagyon is nehéz. Mivel tanulom a BTK-t így könnyen lehet, hogy az IC részben abból fogok idézni. Humoros és vidám vagyok, akit nagyon nehezen lehet kihozni a sodrából. Röviden tömören ennyi vagyok én. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Ryan R Hillfiger >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1989.11.09. San Fiero Városi Kórház. >

[#3] Telefonszáma:
< 748514 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A rendőrség feladata a bűnmegelőzés. A városi közfelügyelet rendben tartása. Mint ahogy a mottó is "Szolgálunk és Védünk" azaz a mi hatáskörünk a civilek és a családok élete és a város fenntarthatósága. Razziázás és a drogbandák leszámolása. A határforgalmak ellenőrzése és a rendnek megfelelő szabályozása. Általános bűnügyi nyomozó hatósági jogkört gyakorol, végzi a bűncselekmények megelőzését, megakadályozását és felderítését. A rendőrség védelmet nyújt az életet, a testi épséget, a vagyonbiztonságot közvetlenül fenyegető vagy sértő cselekménnyel szemben, felvilágosítást és segítséget ad a rászorulónak. A rendőrség tiszteletben tartja és védelmezi az emberi méltóságot, óvja az ember jogait. A rendőrség a feladatának ellátása során pártbefolyástól mentesen jár el. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Csapaterő zárt alakzatban történő alkalmazása esetén csak utasításra használható lőfegyver. Néhány esedékes és legfontosabb pontot felsorolok: Az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására. A testi épséget súlyosan veszélyeztető közvetlen támadás elhárítására. Lőfegyver, illetőleg robbanóanyag jogosulatlan, erőszakos megszerzésére irányuló cselekmény megakadályozására. A saját élete, testi épségének megóvása érdekében. Az emberi élet kioltását szándékosan elkövető elfogására, szökésének megakadályozására. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< Igazoltatás esetén a rendőr az igazoltatott személyt lakcímének, tartózkodási helyének (az igazoltatott választása szerint) a lakcímet igazoló hatósági igazolvánnyal vagy más alkalmas dokumentummal történő igazolására, vagy a lakcímre, tartózkodási helyre vonatkozó nyilatkozattételre kérheti fel. Tehát minden olyan dokumentumot el kell fogadnia a rendőrnek, ami lakhelyünket, illetve személyünket hitelesen igazolja. Nyilván ezen dokumentumok hatóság általi kiállítása egy alapvető követelmény lehet, egy kézzel írt cetli a fenti célra nem megfelelő. Ha egy egység folyamatos jelzést és segítséget kér, akkor az igazoltatott személynek szerencséje van, mert kötelességem a kollegák segítése és támogatása. Rögvest abbahagyom az igazoltatást, visszaadom az okiratokat az igazoltatott személynek és indulok a másik helyszínre ahova a segítségkérés érkezett. >

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Egy kadét legfontosabb feladata a tanulás és a megfelelő tudás elsajátítása, amelyet feletteseitől és kollegáitól kaphat meg. Minden esemény rögzítése és olyan feladatok elvégzése amellyel szellemileg és fizikailag alkalmazkodni és erősödni tud. Minden lehetséges felmerülő kérdést azonnal feltenni és nem hagyni, hogy maradjon megválaszolatlan kérdés. Egy kadét mindig járőrözzön a városban egy felettesével és igyekezzen a törvények szerint cselekedni és viselkedni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< A jelentkezési lap kitöltése háromnegyed órába telt, igyekeztem a legjobb tudásom szerint kitölteni, alkalmazva a Büntető Törvénykönyv egyes paragrafusait és ítéleteit. >

Aláírást igénylő terület: (Ryan R Hillfiger)
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Elfogadva, holnap keress egy leadert.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Holnapi nap folyamán 2019.02.20 (18:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) [ORFK]: Váró | TGF: ON | -> Fórum szobába.
Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában! Ha időben nem lesz ott és nem jelezte akkor nem vagyok hajlandó felvenni magát!
 
Utoljára szerkesztve: