Ryan P Soprano jelentkezési formanyomtatvány

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ryansoprano

Újonc
2019. 12. 19.
12
20
24
V4 karakter
Ryan_P_Soprano
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
Patrik
~ Hány éves vagy? ~
24
~ Account ID-d? ~
244571
~ Jelenlegi játszott perced? ~
2652, új account miatt. V1-V2-es player vagyok, de már teljesen más a serialom és elvileg nincsen semmi azon az accounton, ezért regisztráltam újat (Ryan Cortez).
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
Kisbabám mellett amikor hagyja, valószínűleg munka után, illetve esténként.
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
1-2 óra legalább.
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~

S5vtA4P.png
S5vtA4P

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
2016-ban vagy 2017-ben játszottam utoljára a szerveren, akkor azért hagytam abba, mert az akkori laptopom nem bírta, így egy másik szerveren kezdtem el játszani. Egyébként kezdetekkor és V2 idején is a rendvédelem volt a fő csapásvonalam.
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
Igen, bár ezt sem használtam jó ideje. Discordot csináltam a bányám miatt, TS-t le kell majd töltenem.
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
24 éves géptervező gépészmérnök vagyok, felsővezetőként dolgozom, gyártásban. IRL több, mint 6 éves munkatapasztalatom van, szeretem az autókat, van egy szénné tuningolt 206 CC-m, illetve egy 3.6 TDV8 Range Rover Sportom (pont ugyanolyat vettem a szerveren, pont ugyanazzal a rendszámmal - NAK-787, jszp.szuf-ban leellenőrizhető). Van öt kutyám, egy macskám, saját családi házunkban élünk a feleségemmel és a három hetes kisbabánkkal.




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

Ryan P Soprano

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

San Fierro, 1984.03.14.

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

Soprano's Mining Corp

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

Az autók szerelmese vagyok, hobbi szinten mindig saját magamnak szervizelem az autókat. Szeretem az embereket, jó a kommunikációs készségem, valamint jó a problémamegoldó készségem is.

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

Igen

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

Ryan P Soprano a San Fierro-i Kórházban látta meg a napvilágot, 1984. március 14-én. Gazdag családból származik, hisz a Soprano család országszerte ismert név. Nagybátyja, Ryan Soprano egy igazi dörzsölt multimilliomos volt, aki a gyorsjárású esze mellett a magas szintű intelligenciájáról is híres volt. 10 éve a város egyik leggazdagabb emberének számított, azonban felhagyott minden, Los Santos-hoz és San Fierro-hoz köthető tevékenységgel, és más államba költözött. Ryan P Soprano mindig is felnézett nagybátyjára, tőle tanulta a legtöbbet, még saját apjánál is többre tartotta. Vonzzák az autók, nem tudja levenni a szemét egy szép AMG Mercedesről, egy régi klasszikus BMW-ről, vagy egy formás Porscheról ha meglátja a városban. Szeret rendszerben dolgozni, így megalapította a Soprano's Mining Corp-t, négy fő munkavállalóval, azonban stratégiai döntés miatt úgy határozott, hogy inkább kiadja a bányáját az egyik alkalmazottjának, így teremtve passzív bevételi forrást. Habár nemrég költözött át Los Santos-ba, a szorgalmas munkamoráljának valamint a jó döntéshozó készségének köszönhetően össze is spórolt magának egy igazi terepjáróra, egy kompresszoros Range Rover Sportra, amit nagyon nagy becsben tart. Annak ellenére, hogy fekete, szinte sosincs rajta por, kosz, mindig tisztán és rendben tartja autóját. Édesapjával, Johnny Sopranoval amikor csak tehetik, együtt bütykölik az autót - kényesen figyelve a légrugóra, valamint a szűk motortér okozta problémákra. Ryan fiatalkorában az unokatestvére, Tom Soprano szórakozóhelyén tevékenykedett, azonban hamar rájött, nem áll hozzá közel családja vállalkozási stratégiája, így hamar ő lett a fekete bárány.

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

Kb. 25 perc.



 
  • Tetszik
Reactions: Norxby és ChipZ

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
368
137
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Tölts el még egy kis időt a szerveren, ha továbbra is szeretnél csatlakozni a frakcióba, írj egy új jelentkezési lapot néhány hét múlva.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.