Ryan M Davis jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Iroda állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mxrci

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
19
5
LV karakter
James Darell
V2 karakter
Ryan M Davis
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Ryan M Davis

2. Születés helye, dátuma
1996.12.04, Las Venturas

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Rodeo st. 6/A

4. Telefonszáma
36222000352

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Los Santos-i Közszolgálati Egyetem, Kalifornia

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
See City Taxi; beálltam önkéntesnek a Katasztrófavédelemhez
Országos Katasztrófavédelem; elfogadták a jelentkezésem a Közszolgálati Egyetemre
Országos Rendőr-Főkapitányság; megfelelő bevetési képességeim miatt áthelyeztek a Honvédség állományába
See City Honvédség; sérülés miatt több hónapra kórházba kerültem, majd fekvőbeteg lettem amíg el nem kezdődött a felépülésem rendesen


7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Országos Rendőr-Főkapitányságnál szolgáltam 2 és fél évig, mint fentebb írtam áthelyeztek a Honvédségbe
See City Honvédségnél 3 évig szolgáltam, majd a sérülésem távozásra kényszerített


8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Úgy gondolom megvannak a megfelelő képességeim a Nemzeti Nyomozó Iroda egyik posztjának betöltésére, és mivel ez a szervezet lett volna a következő célom a Honvédség után, csak ez a terv meghiúsult. Viszont most erőm tejében érzem magam, mint fizikailag, mint szellemileg, ezért szeretnék jelentkezni az NNI állományába.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Nem különbözöm egyik másik jelentkezőtől sem. Minden ember egyforma, mindenki ugyan úgy születik, ugyan azokkal az adottságokkal, csak valakinél ez hamarabb kimutatkozik, valakinek sokat kell dolgozni azon, hogy ezeket a képességeket megtudja villogtatni, megmutatni a nagyvilágnak. Az egyik alapelvem az egyenlőség!



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Marci a nevem, 20 éves vagyok

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2017.04.18-án regisztráltam a V2 szerverre

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
27131

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?

See City Taxi; ebben az időszakban indult a Katasztrófavédelem mint új frakció, és hát megtetszett, hirtelen felindulásból jelentkeztem, és sikeresen felvettek
Országos Katasztrófavédelem; egyik ismerősöm az ORFK-nál volt Al-leader, aztán rébeszélt hogy menjek át az ORFK-hoz
Országos Rendőr-Főkapitányság; az ORFK eléggé monoton volt nekem viszonylag, olykor-olykor vágytam az akciókra, bevetésekre, és hát a Honvédség ehhez megfelelőnek tűnt
See City Honvédség; amikor a Honvédségbe voltam beindultak a szerverfejlesztések, és az akkori számítógépem nem bírta futtatni, így leszereltem, de ahogy láttam azóta meg is szűnt a Honvédség


5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Vágyok újra egy rendvédelmi szervbe csatlakozni. Ugye már próbáltam más rendvédelmi frakciókat, de megszeretném magam próbáltatni az NNI-nél is, kíváncsi vagyok milyen lehet.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Rendelkezem mindegyikkel.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Mint írtam, Marci a nevem, 20 éves vagyok. Jelenleg dolgozok, ez befolyásolná azt hogy naponta csak délutánonként tudnék aktív lenni a szerveren/frakcióba. Kedvenc időtöltésem a kimaradás, spanokkal lógás, na meg imádok az autókkal foglalkozni (igen, ebbe beletartozik az is hogy kocsikázni, és szerelni egyaránt :D )

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Szerintem tudnám teljesíteni igen, napi minimum 2 órát rátudok szánni, sőt még többet is ha úgy adódik nyilván.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
  • Tetszik
Reactions: Russo és bronze

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: Ranzer
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.