Ryan M Canham jelentkezése a Redline Auto Services-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bentonlv

Beton
2019. 01. 10.
268
561
23
LV karakter
Benton Neal
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ryan M Canham>

Születési helye, ideje:
< San Fierro Medical Center, 1985.07.03 >

Édesanyja lánykori neve:
< Elisabeth Maslow >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Prickle Pine, 2. >

Hány éve él a városban?:
< Idén volt két éve, hogy a városba költöztem. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretek az autókkal foglalkozni, illetve testvéremmel régebben a garázsunkban szerelgettünk, ezalatt sikerült elsajátítanom a szerelés minden fontos velejáróját, azonban nem gondolom úgy, hogy mindenhez értek, ezért szeretném egy jó közösségben, jó társaságban tovább fejleszteni tudásomat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Szeretek csapatban dolgozni mely abból is adódik, hogy a testvérem aktívan tudott foglalkozni velem és egy csapatként dolgoztunk, segítettük egymást ahol csak tudtuk, illetve a szereléssel kapcsolatosan elég sok mindent tanított nekem, ebből kifolyólag sikerült elsajátítanom az alázatot, amely ehhez a munkához meglátásom szerint szükséges. Ezáltal, szeretném továbbvinni testvérem szokását, illetve tovább tanulni, fejleszteni a képességeimet szerelés terén. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nagyobb cégnél még soha, testvéremmel szerelgettünk idáig csak. >

Előző munkahelye(i):
< Korábban, postásként dolgoztam ezzel kerestem meg a pénzemet, a kisebb átalakítási, szerelgetési projektjeimre. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ryan M Canham >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 64.170 játszott percem van a szerveren, mely folyamatosan növekszik. >

Eddigi frakcióid:
< Redneck's frakcióban voltam eddig csak, azonban oda sem egészen kerültem be, ezért nem volt releváns egy esetleges névváltás, CK miatt. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs jelenleg frakcióm. >

Mióta RP-zel?:
< Magát az RP-t a V2(jelenlegi V3) szerveren kezdtem, 2013.11.02-án, 12:39:45-kor kezdődött el a pályafutásom, kisebb nagyobb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretek kocsikkal foglalkozni, szeretnék megismerkedni számomra új emberekkel, a közösség tagja lenni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szeretek aktívkodni a szerveren, illetve a szerveren eltöltött időmnek a 100%-át a szerelésre szeretném fordítani amennyiben sikerülne ez a felvétel. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 4-szer voltam jailben, melyből egy meg lett beszélve.
https://imgur.com/EB91hAS >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem voltam bannolva a szerverről.
https://imgur.com/l3GNb0P >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Ezen a szerveren még nem volt névváltási kérelmem.
https://imgur.com/fPw7rS9 >


Voltál-e már szerelő?:
< Sajnos még nem voltam szerelő. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 17 éves vagyok, idén nyáron töltöm a 18. életévemet. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017.01.14.-én regisztráltam a szerverre, ez idő alatt voltak rövidebb, hosszabb kihagyásaim. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használok >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap napi 4-5 órát tudnék a frakcióval foglalkozni, hétvégente azonban tudok akár 7 órát is foglalkozni a frakcióval. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznaponként délután, mivel akkor érek haza az iskolából, hétvégente akár mindkét napszakban tudnék vele foglalkozni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Számomra az elsőszámú opció lenne megfelelő, azonban hétköznaponta sajnos csak 2-3 órával az elvárt után tudnék csak a frakcióval foglalkozni, mivel iskolában vagyok. Hétvégente természetesen még akár hamarabb is szolgálatba tudnék lépni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Bencének hívnak, jelenleg 17 éves vagyok, idén nyáron töltöm a 18. életévemet. Hétköznapjaimat általában a szerveren való játékkal töltöm el. Hétvégente néha focizásra is időt szakítok, azonban ezt csak hobbi szinten csinálom. Jelenleg egy Pesti szakközépiskolába járok, ahol közgazdaság szakon vagyok, 11. évfolyamban. Ebből az iskolából szeretnék majd továbbtanulni és valamiféle autókkal kapcsolatos szakmát is el szeretnék sajátítani. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Burak

#Danny

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
151
28
V4 karakter
Danny Charles
LV karakter
Jim Lorenzo
Helló, Szép kis lapot írtál! TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Bentonlv

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
Szép lap lett, támogatom, sok sikert! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Bentonlv

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.03.14. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.