Ryan Kydd --> Smexy, Derrick

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

TheCody

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ryan Kydd >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy, Derrick >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szabályzat nem ismerése, >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nos történt egy olyan esett hogy Smooky Price-val üzleteltem egy Audi R8-at, úgy történt ő add egy Helikoptert meg 30 milliot ez meg is történt majd írta nekem a helit megnyomta az F3-mat és kezdtem aláirni majd nyomtam egy f3-mat és én úgy véltem hogy alá lett írva, majd elköszöntünk majd rá pár percre meg néztem hogy protectes-e a helikopter majd kiirta hogy (" [2020-05-27 19:09:39] [Output] : [SeeMTA]: Csak a saját járműveidet védheted le. " ) Majd utána oda mentem Smooky Price-hoz és ő mondta hogy nem írja a nevemre, utána hivtam Derricket és ő megkérdezte Smexyt és ő azta mondta hogy adjam vissza neki a kulcsot.( " • Tilos a járművel / házzal való átverés bármilyen formában. (Az adásvételi elírása nem számít átverésnek ' ) Itt a szabályzat arra gondol hogy összeg, venom , vagy nem az adott tuning szerepel amit az eladó állit, Illetve még itt van ez is ( " Átverésnek számít ha az adott járműbe nem azok a tuningok szerepelnek amit az eladó állít (Venom tuning esetén). Továbbá kötelező kifizetni a kialkudott vételárat, ha megbeszélitek hogy valamit 350 ezer forintba vesz a vásárló, nem adhatod oda 350-be csak azért, mert nem írod ki, hogy "ezer" a beszélgetés során. Ez az átverés is örökös kitiltást von maga után. ") >
 
  • Hűha
Reactions: TheMelvin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.