Ryan Eries Jelentkezése!

GasMonkeys

Pötyögtető
Támogató
2019. 04. 10.
450
585
London 💰
forum.see-game.com
V4 karakter
ylli gjon
LV karakter
ryan eries
V2 karakter
🚫
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Ryan Eries
Születési hely, dátum:
1978-01-27
Lakcím:
Las Venturas
RedSands 34

Telefonszám:
+38-76-473-5896
E-mail cím:
ryan99@seemail.hu

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Diploma
A jogosítvány száma:
432703WZ
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024-09-16

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
Nem, nem volt ehez hasonló!



OOC információk

Neved:
VÁLASZ
Életkorod:
24
AccountID:
6967
Játszott perc:
38685
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Sima V4-es szerveren voltam frakcióban, ezen a szerveren még nem!
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
- nem volt -
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy közösség tagja lenni, ahol tudok 1-2 barátot extrába szerezni, és elfoglaltságnak is szeretnem ezt a frakciót, hogy tudjak mit csinálni a szerveren, le tudjam kötni magam és újdonságban tudjak részt venni.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Jelenleg nincs semmiféle tervem, úgy gondolom akkor történnek nagyobb tervek ha már egy szintet elértünk, jelenhelyzetben a bejútás lenne az első terverm, onnantól peddig a rank/rang lépés a frakción belül, és utána meglátjuk hova jutok, nem rövid távra szeretnék csatlakozni a frakcióba , ha nem tényleg oda rakni maga és csinálni ezt az egészet!
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
VÁLASZ
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
napi 4-5 óra, hétvégén többet.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Szeretnék kezdeni a pozitiv dolgokkal:
-Ha elkezdek valamit akkor azt be is fejezem-
-Ami leköt és nagyon szeretem arról le nem lehet vakarni-
-Barátságos srác vagyok, nem szeretek vitákat kezdeményezni feleslegesen-
-Jó a csapatban dolgozó képességem-
-Ha mondanak az én válaszomnál/ötletemnél jobbat akkor nyitott vagyok arra hogy azt vigyük végbe-

Negativ szekció:
-Szeretem az igazamat állitani, és kiállok mellette a végsőkig, néha ez nem a legjobb de ehez tartom magam-
-Néha bekavarodok 1-2 dologba a külföldi életem végett, mivel 2 nyelven beszélek, és mindennapos az "Angol" nyelv használat ezért az írásba,és beszédbe néha kavarodok, dolgozom rajta-
-Ha kell tudok nagyon buknó lenni, de oktalanúl nem vezet rá semmi-
-Valamikor pofázok és pofázok megállás nélkül aztán úgy vagyok vele hogy akit érdekel azt érdekel akit nem azt nem-
-Hát és mondanám még azt hogy eléggé őszinte vagyok-

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Ádám a valódi nevem, Angliába huzom az ipart lassan 7 éve, 23 éves srác vagyok értékesitő ként dolgozom egy nagyobb teherautós cégnél napi szinten több eladásban és hitelezésben veszek részt. Rengeteget foglalkozom ügyfelekkel egy nap, és rengeteg telefonáláson esek túl amitől már néha lerobban az agyam és azt se tudom hova nyuljak, mikor haza jövök általában a SeeMTA LV szerverén kapcsolódom ki és pihentetem az agyamat, na persze nem csak a gépzés van számomra, van 1-2 hobby az életembe, ehez tartozik a GOLF, szeretek golfozni, pluszban szeretek búvárkodni, szerencsémre eltudtam juttni CanCun csodálatos koral helységére tavaly szóval nagyon örültem neki. Kreativ ember vagyok, úgy gondolom feltalálom magam szitúációkban,és nem okoznak gondot a problémák ha vannak előttem! Néha van az hogy az írásba bele kavarodom ezért előre is elnézést kérek, próbálok oda figyelni rá de nem nagyon szoktam használni, és felejtek is sajna rendesen, nem mondanám hogy a kor teszi ezt velem hisz csak 23 vagyok, de próbálkozom teljes erőmmel hogy minden remek legyen.

Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
Névváltásig nem enged sajnos tovább, valamiért folyton kidobál engem, tettem már panaszt Thommasék fele, de sajnos még nem találtunk rá megoldást sajnos kb 1-2 név váltoms lehetett, de lehet hogy egy sem!