Ryan De Russo jelentkezési lapja az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tojas

Barangoló
2019. 03. 15.
92
27
V4 karakter
Garett Ern
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Ryan De Russo ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018 elején kezdtem el,kisebb kihagyásokkal játszottam a szerveren.Jelenleg 23908 percel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 22-es szintű vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 13 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ igen voltam Rendőrségben 2 hónapig,a távozásom oka:nem volt elég időm a rendőrségre,sok volt a követeltség.Még voltam La Cosa Nostra frakcióban kb 2 hónapig voltam benne,távozásom oka:Meguntat az illegált,nem éreztem jól magam a frakcióban.utána voltam még TEK ben körülbelül 1 hónapig,távozások oka:Sok volt az elkövetelés. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ TEK volt az utolsó frakcióm,február végén távoztam a frakcióból. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni,mert szeretnék egy jó közösségbe bekerülni,új barátokat szerezni,jókat beszélgetni a frakciótagokkal,jókat nevetni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,rendekezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Olyan 3-4 óra hosszát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem,nem voltam https://imgur.com/a/hpmPGPS ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam https://imgur.com/a/hpmPGPS ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nagy Olivérnek hívnak Szeged mellett egy kis faluban élek Tiszaszigeten.2006.09.13-án születtem Szegeden.Szőregen járok iskolába,7.osztályos vagyok.Kedvenc időtöltésem a számítógépezés.Hétköznaponta,olyan 4-5 órát tudok gépközelben lenni.Hétvégente akár 5-6 órát is tudok online lenni.Régebben rendszeresen sportoltam focit,de családi okok miatt abba kellett hagynom.Amikor jó idő van és kitudok mozdulni álltalában a barátaimmal szoktam elmenni biciklizni a faluban,a barátnőmmel szoktam bemenni a városba.Hobbiból szoktam biciklizni,horgászni.A jövőben a Gábor Dénes Iskolába szeretnék továbbtanulni informatikusnak.Nos ennyit tudtam mondani magamról,köszönöm hogy elolvastad,további szép napot! ~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Engem nem győztél meg az aktivitásoddal, minimum legalja, illetve "Nem volt elég időm a rendőrségre" rész sem jött le túl jól.
Bone dönt majd.
 

Tojas

Barangoló
2019. 03. 15.
92
27
V4 karakter
Garett Ern
Engem nem győztél meg az aktivitásoddal, minimum legalja, illetve "Nem volt elég időm a rendőrségre" rész sem jött le túl jól.
Bone dönt majd.
Úgy értve,hogy nem volt időm,hogy sok volt a követeltség,és én számomra nem volt teljesíthető!
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.