Ryan D Sanclair - Jelentkezés S.G.H. köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sayajin

Újonc
2019. 01. 28.
27
4
V4 karakter
🔥 Rayan Macway 🔥
VoK0rJX.png

Ryan D Sanclair jelentkezési lapja S.G.H. Tagnak

-Pár fontos dolog rólam-
Sanyinak hívnak, 16 éves vagyok (5 hónap múlva 17). Debrecenbe lakok és Derecskére járok rendvédelmi gimnáziumba. Szabadidőmbe SeeMTA V2 szerverén szoktam játszani. Hobbiként elszoktam menni futni,konditerembe és néha kondiparkba. Jelenleg a szerveren 31.000+ játszott percem van (25lvl). Eddig egy nagyobb szerveren voltam Admin ahol remek munkát végeztem. Hamar betudok illeszkedni egy társaságba. Nem vagyok bunkó típus, de ha velem valaki bunkó,flegma az ne várjon kedvességet. Nehezen lehet felidegesíteni/felhergelni, türelmes vagyok. A szerveren lassan l 2.5 éve játszok (kihagyással).

-Mióta játszol a szerveren?-
Mint említettem lassan 2.5 éve játszok a szerven, kihagyással. Ez idő alatt sok barátot, RP tapasztalatot és percet összegyűjtve.

-Eddig elért dolgok-
Országos Rendőr FőKapitányság (2x)
Nemzeti Nyomozó Iroda (1x)
SeeCityCarService (1x)
Fix&Drive (1x)
Russian Mafia (1x)
Rengeteg barát
Sok RP tapasztalat

-Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?-
Eléggé kiismertem a szervert, ahhoz, hogy tudjak segíteni egy kezdő vagy akár haladó játékoson is. Szeretek segíteni az embereken és szeretnék is. Elég RP tapasztalatom és Admin tapasztalatom van és úgy érzem itt is helyt tudnék állni.

-Miért téged válasszunk?-
Mint előző kérdésben említettem kellően kiismertem a szervert és tudok segíteni a játékosokon illetve van RP és Admin tapasztalatom. Érett vagyok a feladatra és nem tekintenék úgy rá mint egy rossz viccre. Naponta 3-4 akár 5 órát is aktív tudok lenni a szerveren és tudok segíteni a játékosoknak. Nem kapkodok a feladatommal mivel ebből hátrányom is lehet (pl.: gyorsan elküldök egy válasz PMet és rossz választ írtam).

-Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?-
Mint említettem naponta 3-4 akár 5 órát is aktív tudok lenni a szerveren úgyszint TeamSpeak3 szerveren is. 3-4 órábol 2-3 órát a feladatra tudnék szánni.

-Naponta hány órát tudsz online lenni?-
Naponta 3-4 akár 5 órát is aktív tudok lenni a szerveren úgyszint TeamSpeak3 szerveren is.

-Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?-
Megpróbálom megértetni vele, hogy nem vagyok Admin csak egy AdminSegéd vagyok. Viszont ha továbbá is folytatja a Floodolást PM-be írok egy adminnak aki jelenleg nem elfoglalt és elmondom neki, hogy folyamat írkál egy játékos és, hogy kickelje le ha megteheti. Ha kick után is folytatja, nekem a PM-eket. Újra szólok egy Adminnak és, hogy tegye be jailbe mert már Kick után is folytatja.

-Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?-
Először is elvezetném egy szerelőtelepre. Itt elmondanám neki, hogy 2 szerelőtelep van más nyitvatartási időpontokkal. Nyitás előtt és Zárás után a szerelő dupla árat számol a szerelésre. Az egész bemutatást a bejárattól kezdeném SCCS-nél. Ahogy bemegy a kapun balról kerítések kerítik el a vontató járműveket. A kerítés mellett van a kijárat majd közvetlenül a gyorssáv ahol töréstől függetlenül 500.000Ft a javíttatás. E-mellett van a normál sáv ahol van egy külön sáv a motorosoknak, őket felváltva engedik. Normál sávba ha bemegy a szerelőnek ki kell számolni mennyi a jármű szerelési ára. Ez körülbelül 2 percet vesz igénybe, majd ha leírta IG az árat a /pay [ID] [Összeg] paranccsal átutalhatjuk neki az összeget. Ha megkapta a pénzt neki is lát a szerelésnek. Amennyiben Paneles a járművünk kevesebb idő a szerelés, de ha leszerelhető alkatrészes több. Mivel leszereli és egy CP-be kell belemennie ami megjavítja az alkatrészt és utána vissza tudja szerelni a járműre. Ha nem akarjuk, hogy megbüntessen a rendvédelem csináltatni kell Forgalmi Engedélyt. Ez 100.000Ft-ba kerül mind a két szerelőtelepen. A szerelő csak akkor tudja ezt a vizsgálatot elvégezni a járművön, ha nincs semmi baja. Ha ezt megcsinálta a szerelő akkor kapunk egy adag lapot amit be kell vinni a városházára és ki kell váltani a forgalmi engedélyt, ha új autót vásárolunk akkor érdemes új forgalmit csináltatni

-Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?-
1. Városháza
Itt tudunk munkát vállalni/felmondani. Szinte minden okmányunkat (személyi igazolvány,ADR vizsga,Forgalmi engedély) itt tudjuk megvásárolni ami szükséges ahhoz, hogy legális életet éljünk a szerveren és ne büntessenek meg a rendvédelmi szervek tagjai.
2. Benzinkút
A benzinkutakon tud tankolni és néhány tárgyat vásárolni (étel,ital). Tankolni úgy tud, hogy beleáll a fehér CP-k egyikébe majd leállítja a motort és "0"-t lenyomva bejön egy kisebb panel ahol a tankolás menüre kell görgetni az egér segítségével. Ha ez megvan bal klikket kell nyomnunk és az egérrel behuzni addig a zöld csíkot, amennyit akarunk tankolni. Alatta írja, hogy mennyit fizetünk a benzinért (100l/42.000Ft)
3. Pláza
A térképen (F11) egy fehér "P" ikon jelzi a plázát. Itt tud vásárolni kiegészítőket,telefont és egyéb elektronikai felszereléseket,ételt,italt és egyéb dolgokat. Ezért tartom fontos helynek a Plázát.

-Mit teszel ha éppen egy RP közepében vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?-
Első sorban megkérdezek egy másik S.G.H. tagot, hogy tud-e a játékoson segíteni. Amennyiben nem tudna megkérdezek egy Admint, de ha ő sem tudna akkor RP-nék (IG) és OOC Chatbe pedig segítenék a játékosnak.

-Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?-
Első dolgom az "F12" gomb lenyomása, ezzel egy képernyőképet készítek. Ha van elérhető Admin akkor feltöltöm "imgur.com"-ra és elküldöm neki. Amennyiben nincs fent Admin vagy nyitok egy Panaszkönyvet vagy ha feljön egy Admin elküldöm neki a képet.

-Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]-

BMusA0A.png


-Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]-
iyocvhx.png



Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
1.Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját? Nem adminnak jelentkezel hanem S.G.H-nak szóval ezt a kérdést szerintem kreáld újra mert ez így nem helyes+képeket sem csatoltál UCP-dről ezeket pótold+egy kis formázást is belevihetnél a lapba mert ez így nem valami bíztató.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: Kevés lesz.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.