Ryan Cappelletti - Saracco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ryan.

Újonc
2019. 01. 10.
55
17
19
V4 karakter
Ryan Corden.
LV karakter
Ryan Corden.
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ryan Cappelletti >

Panaszolt fél admin neve:
< Saracco >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail. >

Bizonyítékok:
<
[AdminJail]: Saracco bebörtönözte Ryan Cappelletti-t 300 percre.
[AdminJail]: Indok: DM
>


Megjegyzés:
< Az egész történet úgy kezdődött hogy északi határnál álltunk gondolkodva azon hogy megyünk át határon mivel le volt zárva. Pár másodpercre rá annyit láttunk hogy egy navos elkezd wpvel ránk nézni és aztán lőni, mi gyorsan elkezdtünk tolatni majd mire elmentünk volna totálkár lett mivel szétlőtte, aztán kiszálltunk és elkezdtünk futni vissza előkaptam az m4et majd a kanyarba elbújtam annyit láttam hogy jön le egy navos aztán rá lőttem ők megálltak de minket ők nem annyira érdekeltek ezért mentünk tovább később leletünk lőve elkezdtünk afkolni várva hogy újraéledünk elmentem addig kajáért aztán ahogy visszaülök a géphez annyit hallottam hogy lövöldöznek, vissza alt+taboztam majd látom adminügy van és kérdezte Saracco mi indokból lőttem le őket én válaszoltam hogy ránk lőttek és mi ezért visszalőttünk, ezután irta Saracco hogy ők nem lőttek rád csak akik fent voltak a hídon mondtam neki hogy az nem mindegy hogy melyik navos lőtt ugyis mindegyik navos, ezután kaptam egy 300 perces jailt, amit jogatlannak találok mivel akik jöttek le navosok nem tudtuk hogy nem ők voltak nem pedig más navosok ezért automatikusan rájuk lőttem, és egyet sikerült is kilőni és ez elvileg dm miközben a kezemben egy m4 volt szóval bármikor visszafordulhattak volna lelőnni. >
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Sziasztok! Én arra mentem ki mikor írtak nekem hogy random mentek vissza bázisra és random valaki ki lőtte őket. Majd te elmondtad hogy te azért lötted ki őket mert kilőtték ők az autód és ezért szerettetek volna bosszút állni. Viszont te szóval se említetted amikor kérdeztem, hogy lövöldözés van és amikor visszatálcáztál lőttél ki 3 EMBER-t az autóból amikor elvileg ha lövöldözésből kerültél ki amikor kilőttek az autód el kéne menekülni onnan és nem ott maradni, hogy véletlenül se legyen hasonló szituáció. Viszont így hogy visszatálcáztál és random letúrtad azt a navos egységet úgy hogy nem mondtad hogy ott lövöldözés éppen zajlott, nehezen tudtam megítélni a pontos okot a darára és ezért kaptad a jailed.
 

Ryan.

Újonc
2019. 01. 10.
55
17
19
V4 karakter
Ryan Corden.
LV karakter
Ryan Corden.
Nem voltam letácázva, hanem ott álltam és vártam majd annyit vettem észre hogy elkezdtek ránk lőni mi meg visszamentünk hogy visszaadjuk, de mikor mentem vissza jöttek le a navosok én meg rájuk lőttem mivel tisztán lehetett látni az m4-et a kezembe és egyrészt gondoltam rám fognak jönni, másrészt meg azt hittem hogy utánunk akarnak jönni csak alúról ezért lőttem ki őket. De még mindig jogatlannak találom azt hogy jailt kaptam mivel ők nyitottak rám tüzet akkor én miért ne mehetnék vissza lőni.
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
De te nem azokat lőtted ki akik tüzet nyitottak rád hanem akik semmit nem csináltak és nem is erősítésnek mentek oda! Hanem egy full másik csapatot és ezért nem értették miért lettek kiszedve.
 

Ryan.

Újonc
2019. 01. 10.
55
17
19
V4 karakter
Ryan Corden.
LV karakter
Ryan Corden.
hát én azt nem tudtam hogy nem ők azok, meg a sniperes se tudom ki volt szóval..
 
Utoljára szerkesztve:

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Akkor ha feljössz hozzám ts-en megbeszéljük, mondj egy időpontot.
 
  • Vicces
Reactions: Joshua

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Örülök hogy sikerült megbeszélni!

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.