Ryan Broadway Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 06. 06.
20
4
V4 karakter
Thomson Rob
LV karakter
Ryan Broadway
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< [Ryan Broadway] >

Születési helye, ideje:
< [1999, Las Venturas] >

Édesanyja lánykori neve:
< [Thomson Amanda] >

Jelenlegi lakcíme:
< [Változó, Hotelekben élek] >

Hány éve él a városban?:
< [20 éve azaz születésem óta] >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< [Kiskoromtol kezdve érdekelt ez a szakma és egy jo társaságban szeretnék dolgozni] >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< [Értek a járművekhez,bármit megjavítok,szorgalmas vagyok] >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< [Még nem, csak a saját jerműveimet javítottam meg ha elromlott] >

Előző munkahelye(i):
< [Alkalmi munkákbol kerestem a pénzt mivel nem volt lehetőségem szerelöként dolgozni] >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< [Természetesen, igen] >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< [Ryan Broadway] >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< [19471] >

Eddigi frakcióid:
< [Még sajnos nem volt, de nagyon szeretnék]>

Jelenlegi frakciód:
< [Nincs]>

Mióta RP-zel?:
< [Körülbelül 2 éve] >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< [Nagyon érdekes egy munka, sokszor voltam már a telepen szereltetni és nagyon megtetszett] >

Miért pont téged válasszunk?:
< [Türelmes vagyok mindenhez,könnyen és gyorsan tanulok emellett nagyon sok időt töltök a szerveren] >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< [Jó párszor voltam és nagyon nem vagyok rá büszke és arra törekszem hogy többet ne kapjak] [ https://imgur.com/a/PAolnuJ ] >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< [Még nem és nincs is szándékomba] [ https://imgur.com/a/cbTMu1k ]>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< [ https://imgur.com/a/zURD8fk ]>

Voltál-e már szerelő?:
< [Még sajnos nem de nagyon szeretnék] >

Mennyi idős vagy?:
< [17 éves vagyok] >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< [ UCP-ből másoltam ki a regisztráciom idejét 2019-05-28 20:00:49 ] >

Használsz-e TS3-at?:
< [Igen, használok] >

Használsz Facebook fiókot?:
< [Igen, használok] >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< [Fél napot biztosan] >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< [Délután illetve este/hajnalba] >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< [Igazábol mindkettöt de inkább a 2.-t választanám]>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< [17 éves vagyok 2001.12.20-n születtem. Teljes nevem Toth Ferenc de nyugottan hívjatok Ferko-nak. Szeretek sportolni leginkább úszni és focizni. Kedvenc hobbim a horgászat.Emellett gépezni is szeretek föleg seemta-zni. Pest megyében lakok egy kisebb faluban. Jelenleg 11. osztályba járok Asztalos szakmában. Szeretem a jo társaságot és könnyen megbarátkozok mindenkivel. >
 
Utoljára szerkesztve:

DREXI

Barangoló
2019. 02. 28.
82
35
Debrecen
V4 karakter
❌❌❌
LV karakter
Dominic Brasco
V2 karakter
Aziz Zharkov
Elég kiábrándító az UCP-d, elég sokat voltál AdminJail-ben, a legutolsó Jailed nem is volt olyan rég, és nem is olyan kicsi.
Tartózkodom.
 
2019. 06. 06.
20
4
V4 karakter
Thomson Rob
LV karakter
Ryan Broadway
Igen azt tudom és az adott admintol már bocsánatot is kértem de nem volt nagy admin szidás. Gondoltam hogy ez gond lesz de még sosem voltam semmilyen frakcioban és már nagyon nagyon szeretnék igy hát megirtam a lapot különösen a szerelö tetszik a legjobban. Iszonyuan örülnék neki nem lenne velem probléma ezt garantálom :) És arra törekszem hogy több adminjailt ne kapjak . Köszönöm hogy ezt elolvastad .
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Jampi.

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Látszik, hogy foglalkoztál a lapoddal, viszont az Adminjailek közül rengeteget most kaptál a napokban.
Ennek fényében sajnálom, de nem tudlak támogatni.
 
2019. 06. 06.
20
4
V4 karakter
Thomson Rob
LV karakter
Ryan Broadway
De més sosem voltam semmilyen frakiban és már rég szerettem volna szerelö lenni már egy csomo videot is néztem hogy kell nem lesz több adminjail adjatok már egy esélyt kérlek :(
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
A következő TGF-ig ne szerezz szankciót admintól és akkor meglátjuk.
Viszont a jelen esetben semmiképpen sem tudunk, így neked egy esélyt adni.
 
2019. 06. 06.
20
4
V4 karakter
Thomson Rob
LV karakter
Ryan Broadway
És hogyha esetleg ugy lehetne hogy adtok egy olyan esélyt hogyha szerzek 1 adminjailt akkor ki rugtak tehát amég nem szerzek addig nem lehetne nagyon régota vártam már a tgf re igyekeztem a lapban mindent jol megfogalmazni és most eléggé rosszul esett.

egész nap fent vagyok és este is rengeteg idöt töltenék a szerelönél kérlek
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Kedves Ryan Broadway. Kapsz tőlünk egy esélyt, reméljük TS-en jól fogsz szerepelni, és ha bekerülsz, azon is továbbjutsz, nem kell benned csalódnunk.

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.07.19. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: FerkoTheGaming
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.