Ryan Bagwell x Balázs -> Ricsi (Főadmin)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Ryan Bagwell || Balázs

Panaszolt fél admin neve:
Ricsi (Főadmin)

Panasz pontos megfogalmazása:
Stílus

Bizonyítékok:
You were banned for 30 day(s) from the server by "Ricsi™" (Stílus #Ricsi)

Megjegyzés:
Nos szóval ott kezdődött az egész, hogy Társalgó 2-ben voltunk, bent voltunk kb. 8-an a Társalgóba, majd bejött Droogo, azután pedig Ricsi, elkezdtek valamiről beszélni, aztán az egyik NAV-os beordította TS-re, hogy nem vennél fel SGH-nak, vagy valami ilyesmi, és én akkor azt mondtam, hogy kussoljál már. Aztán letálcáztam, és akkor láttam meg, hogy egy Főadmin van bent a szobában, majd azt mondtam, hogy ez csak kicsúszott a számon, nem így szerettem volna magam kifejezni. Ezután Ricsi kiment a szobából, majd nagyjából 15 másodperc múlva azt hallom, hogy behúz magához. Akkor azt mondta, hogy a Stílusomra jobban figyeljek oda Moderátor létemre, mert ez nem megfelelő hozzáállás. Ezután kihúzott a szobából, majd úgymond egy "figyelmeztetéssel" elengedett. Visszamentem a Társalgó 2-be, ahol bent volt Droogo, és elmeséltem a többieknek, hogy mi történt bent a szobába, meg azt mondtam, hogy inkább Ricsi stílusára kéne odafigyelni, hogy miket mond, majd gondolom Droogo beköpött engem, és elhúzta Ricsi. Elmondta Droogo, hogy mi történt, majd én bevallottam mindent. Pasa megkérdezte lekezelő, undorító modorban azt, hogy milyen gyorsan lettem én Moderátor, mondtam neki hogy elég gyorsan, és akkor Ricsi és Pasa azt felelte, hogy akkor olyan gyorsan is lesz levéve, majd le is vették kb 2-3 másodperc múlva. Ezután Ricsi kitiltott engem a TeamSpeak szerverről, 30 napra. Szerintem nem volt jogos a Kitiltás, és a Főadmin bírálása.

Panaszhoz hozzászólhat:
Marcoulos Kristof, Joseph Treyton, Neumann Sean, Salvatore S Neumann,Dennis McKenzie, Aaliyah Jones, Ricsi

Helyezem @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Moderátor létedre olyan "alpári" stílusod volt, hogy nem megengedett ezen a TeamSpeak 3 szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Petra

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Ez egy kicsit át van szinezve persze. Na szóval csak kezdetben így jöttél vissza. "Phúúú g*eci ez felhúzott" Moderátor léttedre, azelőtt nem csak annyi volt, hogy kussolj már, volt ott más is, amire én sem emlékszem, de nem moderátorhoz méltó viselkedés volt amit te tanusítottál.
Az, hogy én szóltam Ricsinek elmondom, hogy miért van, és kifejtem neked:
Nem végzed jól a munkád
Nem TS3 moderátorhoz való stílus, viselkedés
Minden szabálysértésről nekem be kell számolni.
Szóval szerintem gondolkozz el azon, hogy miért is raktál Panaszkönyvet.
Ennyi a hozzáfűznivalóm.
 
  • Tetszik
Reactions: Petra

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Undorító mocskos módon lett mondva ez neked? Ne magadból indulj ki nem véletlen jöttek rád panaszok és lettél kirakva.
 
  • Tetszik
Reactions: Petra

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Beszélj normálisan ha moderátor vagy, nem dísznek kaptad. Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.