RXVN -> Mettyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RXVN.

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
33
5
V4 karakter
Ashley D Mower
V2 karakter
Sha'quan Terris / 'CW'
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Niclas Mourtizen >

Panaszolt fél admin neve:
< Mettyu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tegnapi nap során csomószor üldöztük Soyer-ék Raptorját, minimum 7x utánuk eredtünk, csak fixkártya lett a vége. Tűzparancs volt aktív a kocsira, illetve MDC-be is bevolt írva hogy 6x REM RUM, Tűzparancs, ennek ellenére mikor lőttük a kocsijukat, mert tkra mentünk drága Mettyu a nap további felébe offline jailt adott miszerint "FELSZÓLÍTÁS NÉLKÜL NEM LÖVÜNK", nem is tudom mennyiszer lett felszólítva hogy álljanak félre, valamint alap szokás hogy 3 után már mehet a PIT, és városon kívül/tűzparancs esetén pull. >

Bizonyítékok:
<
[2019-05-14 20:24:16] [Output] : [SeeMTA - Rendőrség]: Figyelem! Az egyik ellenőrzőponton (Temple) egy körözött jármű haladt át!
[2019-05-14 20:24:16] [Output] : [SeeMTA - Rendőrség]: Rendszám: CEJ-04 Típus: Ford Raptor Színek: szín1 szín2
[2019-05-14 20:24:16] [Output] : [SeeMTA - Rendőrség]: Ezért körözik: REM,RUM[05 14] NAV/5x REM,RUM,Tűzparancs! [NAV-174 05,14]

[2019-05-15 10:24:07] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 111 perc
[2019-05-15 10:24:07] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Oka: A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt. @Metyu

>


Megjegyzés:
< Várom az elbírálást. >
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Na halihó, ha egyszer megvagyok említve akkor hozzászólok. Kíváncsi lennék hogy miért került rá a tűzparancs, amikor egyikünk se lőtt senkit. :D Valamint ahogy mondtad, városon kívül engedélyezett, nem pedig városon belül, gazdagnegyedbe.
 

RXVN.

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
33
5
V4 karakter
Ashley D Mower
V2 karakter
Sha'quan Terris / 'CW'
Tűzparancst nem mi tettük rá, valamint pullózás nem megengedett, de lövés viszont igen. Nem voltunk a kocsiban mivel tk-ra volt verve.
A körözés részét már ne tőlem kérdezd, én bőven nem vagyok rangidős a frakcióban
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Szia nekem a videót küldtek de ha kell a videó akkor keress fel mert engedély nélkül nem fogom ide be linkelni, nem voltál online a szerveren ezért offjailt kaptál, mai nap folyamán keress fel és át beszéljük, hozzá rakom hogy senki egy szót nem szólt a tűzparancs van a kocsin ezért kaptál jailt.//Teló
 
Utoljára szerkesztve:

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Engem uldoztetek szoval ideirok. Uldozes kozben felszolitottatok, utana ti lerobbantatok. Ra 5-10percre odamentem a hazamhoz, es odafutottatok elkezdtetek daralni random. Hiaba van rem rum a kocsin felszolitas nelkul nem fogsz loni. Mellesleg meg fegyver sem volt nalam. A rem rumra tuzparancsot teszunk mert nem tudjuk elkapni dolgot meg jo lenne ha elfelejtenetek.
 

Kulazma1

Újonc
2019. 01. 14.
12
14
V2 karakter
Dr Erik Foley
Hali.
leültem én is a 120 percet, Jogtalannak tartom.
A Srác körözve volt a Raptorral, nem is egyszer mentünk utána, nem tudtuk elkapni, többszörös felszólítás után se állt meg.
Gzdagnegyedbe felment, utána mentünk, de totálkárosak lettünk, ők pedig úgy gondolták hogy nem is egyszer elmennek mellettünk (SZerintem hergelés, de ez most lényegtelen) majd miután megálltak, elővettük a mp5-öt, elkezdtük lőni a kocsiját, a srác pedig nyomkodta a Fix kártyát állandóan.
Teljesen Jogtalannak érzem a döntésed Metyu!
Legalább kérdezted meg volna hogy, hogy volt ez az egész, és nem egyből bevágni 120 percre.

[2019-05-15 16:52:55] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 116 perc
[2019-05-15 16:52:55] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Oka: A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt. @Metyu

Több felszólítás volt. Panasznyitó is bizonyította.
Dr. Erik Foley
Rajmi válasza:
A karaktered nevét tüntesd fel a profilodon is.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Metyu, már nem admin.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.