Ruud Wolbink - Espinoza

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pepzi26

Újonc
2022. 10. 02.
32
40
LV karakter
Ruud Wolbink
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Ruud Wolbink >

Panaszra tett Admin neve:
<
Espinoza >

Panasz oka:
<
Helytelen bírálat, Jogtalan szankció. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://armin.kim/seepaste/j88g
>

Megjegyzés:
<
Üdv minden kedves olvasónak. A történet ugy kezdődött, hogy félre lettem állítva a rendőrség által, egy STOP tábla miatt. Én supervisort kértem a helyszínre, de sajnos nem volt elérhető senki sem. Nem voltam hajlandó át adni az irataimat, mivel nem éreztem jogosnak az intézkedés alá vonást. Mikor fel tettem a kérdést, hogy mivel fog járni, ha nem adom át az iratokat, akkor egyből kiszállítottak az autóból és közölték, hogy a kezemet tegyem fel a gépjárműre. Semmilyen felvilágosítást nem kaptam arról, hogy milyen következményekkel jár, ha nem adom át az irataimat. Ebből kifolyólag veszélyben éreztem magamat, hogy a kezeimet a kocsira kell tennem. Egy kiszolgáltatott helyzetbe kerültem volna és az esély is megvolt rá, hogy átvizsgálják a ruházatomat, de ezt nem hagyhattam mivel volt nálam egy fegyver és nem akartam, hogy lecsukjanak. Ezért vettem elő a fegyvert és lőttem le a két Officer-t. Ezt nem gondolnám ok nélküli őlésnek. És nem volt célom lövöldözést generálni, soha nem is volt és nem is lesz. Nem vagyok az a lövöldözös fajta player. Amióta játszom ezen a szerveren semmilyen szabálysértést nem követtem el. Nem most szeretném elkezdeni. Részemről semmilyen harag, illetve rossz érzés sincs semmelyik fél felé, csak szeretném ezt az ügyet, ha jobban meg lenne tárgyalva, mivel én nem érzem jogosnak a szankciót. Köszönöm mindenkinek aki elolvasta. >
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
313
650
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Dean Wallace
Szép estét! Elnézést a megkésett válaszért.

A PD-s officerek félrehúztak téged, mivel nem álltál meg stop táblánál, te pedig félreálltál nekik. Egy sima egyszerű traffic stop lett volna, iratokat átadod, utána megkapod a csekket, és nem lett volna semmi probléma. Nálad volt egy kisgéppisztoly. Te elkezdtél akadékoskodni, hogy nem adod át az irataid, te supervisor-t szeretnél kérni. Egy ilyen helyzetben, hogy illegális fegyver van nálad nem igen kellene feszegetni a határokat, inkább ellenkezőleg, meg kellene húznod magad, hogy még véletlenül se kerülj olyan helyzetbe, hogy átkutassanak. Mivel te nem voltál hajlandó átadni az irataid, így téged kiszállítottak a kocsiból, és megkértek, hogy tedd a kezeid a kocsira. Átkutatásról szó sem lett volna, azt mondták a PD-s srácok. Pusztán RP-vel elvették volna az irataid. Egy ilyen helyzetben átkutatást nem is végezhetnek. Ám ekkor te elővetted a fegyvered, és lelőtted a két officer-t.

Szerintem egyáltalán nem reális egy ilyen helyzet miatt így akadékoskodni (pláne, ha fegyver van nálad), majd egy vérfürdőt rendezni Jesse szerelőtelep mellett. Mivel nem lett volna okod megölni a két officer-t, így megkaptad a 90 perc adminjail-ed DM miatt.

További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
 

pepzi26

Újonc
2022. 10. 02.
32
40
LV karakter
Ruud Wolbink
Szép estét!

Kértem egy supervisort, aki sajnos nem volt elérhető a szerveren amivel nincsen is semmi probléma. Én egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy mi a következménye annak, ha nem adom át az irataimat. Semmilyen választ nem kaptam egyből ki lettem szállitva a kocsiból. Ha kapok felvilágosítást a következményekről akkor azon nyomba együtt működök. De ebben a rögtönzött helyzetben eléggé kiszolgáltatottnak éreztem magam és nem kockáztathatta meg a karakterem, hogy lecsukják. Másrészt meg az, hogy nyugton kéne maradnom, mert fegyver van nálam ezzel nem értek egyet, mert a tisztában vagyok a jogaimmal, de hamár odáig jutott a dolog, hogy kiszálitottak akkor sajnos mást nem tudtam tenni mint, hogy védem a saját érdekeimet. Az meg, hogy Jesse mellett történt az esett az nem jelent semmit.


Nincs további hozzáfűzni valóm, várom a bíráló admin válaszát.
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
575
1 077
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
Ilyen apró kihágások semmiképpen sem indokolják azt, hogy a határokat feszegesd egy UZI-val a birtokodban. Legközelebb ne hívd fel magadra a figyelmet, inkább mérlegelj.

Espinoza kifejtette a problémákat az üggyel kapcsolatban.

A panaszod jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.