Rustin Wallace --> Kordik_Florian , Bob_Varelo

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
660
1 004
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Rustin Wallace >

Panaszra tett játékos neve:
<
Kordik_Florian , Bob_Varelo >

Panasz oka:
<
Fun, ForceRP >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/rf6ese https://pastebin.com/2qAgCuLW >

Megjegyzés:
<
Random odafarolnak Jesse telepen, MIB-eseknek produkálják magukat, full random lebilincsel bevág a kocsiba, majd elvisz egy körre és visszahoz. Szürreális. Nem én voltam az egyetlen akivel ezt eljátszották ma. >
 
Utoljára szerkesztve:

Fótsirk

Pötyögtető
2019. 08. 10.
417
1 364
LV karakter
Bob Varelo
Mi csak probaltunk roleplay szituaciot kialakitani emberekkel, hat most amennyire te is passzivan alltal az egeszhez, hat ne haragudj nincs mondanivalom, szerintem nem tortent forcerp, semmi reagalas nem volt toled semmire.
Egesz este ezt a forgatokonyvet vittuk, eddig csak neked volt problemad vele

Remelem karod nem lett a trefalkozasbol es megtudod bocsajtani a szurrealis cselekedetunket, hogy roleplayezni akartunk

Ha jol latom sehol se irtuk h man in black vagyunk, az ha kiadom magam valakinek penal codeban 5(09) asszem, hivod az MPD-t vagy a SASD-ot es kesz

 
Utoljára szerkesztve:

westend session

Zöldfülű
2023. 04. 16.
151
180
20
V4 karakter
kemal bashkim
LV karakter
milkovicz florian
V2 karakter
manuel vanetti
Fótsirk leírta a lényeget, próbáltunk valami RP -t is csinálni a szerveren még ha annyira nem is vevő rá senki. Sajnálom, hogy ezzel megbántottalak és elrontottam a játékélményedet máskor ha RP -t generálunk próbálunk téged elkerülni, hogy ne származzon belőle károd.

e: Csak , hogy tiszában legyél vele halloween előtti prankeket sütöttünk el embereknél, mivel nem magyarországon vagyunk nem annyi hajlik a halottak napjához így mi úgy döntöttünk beöltözünk , és csinálunk egy két pranket is! Érdekes csak neked volt ezzel gondod a többi ember pozitívan emelte ki az egész szisztémát amit mi csináltunk.. 😁
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: hooks. és szabooka