Russo ------> Marshall

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Madelene Blix >

Panaszolt fél admin neve:
< Marshall >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin felülbírálása, ügy újrabírálása.Volt még 19.-én egy ügy ahol Ayalával egy szobában még akkor civilként elbíráltak egy ügyet ami miatt mainap megkaptam egy jailt amit akkor Ayala elengedett. >

Bizonyítékok:
< Ayala is tudja bizonyítani, de azóta csatlakozási engedélye is van hozzá az érintett félnek. https://forum.see-game.com/threads/rider-el-mirador-madelene-blix-marshall.168309/#post-836116 >

Megjegyzés:
< Főadmin/ SA bírálatára várok. Hozzászólhat: Ayala, Marhall,Toki Suetake bíráló admin >
 
Utoljára szerkesztve:

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Szép napot!

Elsősorban ki szeretném fejteni az "admin ügy újrabírálását". 2020.10.19-én történt egy szabálysértés, melyet Ayala bírált. Az ügy azzal zárult, hogy az érintett fél (Rider_El_Mirador) felkeres egy nagyobb adminisztrátort és a benne felmerülő kérdéseket tisztázva visszatérünk az ügyhöz, addig is mindenki "mehet a dolgára".
A felmerülő kérdéseket tisztázta az érintett és egy panaszkönyv formájában bizonyítékokkal alátámasztva kifejtette az egyet nem értését, problémáját Russo felé. Bizonyítékok alapján a "PK"-t jogosnak ítéltem.

U.i.: Az ügy bírálásánál én is jelen voltam és végighallgattam a szituációt.

Üdvözlettel,
Ryan M Marshall
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Ez szép és jó viszont van egy 48 órás elévülési idő ami bőven megvolt és a panaszt tevő fél 23.-án nyitotta a panaszt miután az ügy már teljesen tárgytalan lett. Ráadásul nem nagyobb admin (FA/SA) bírálta újra az ügyet hanem te mint egyes admin aki az ügyön még akkor civilként ottvolt tsen. :) Párnaprará mikor a pk kikerült született egy kép ahol kiderült Ridernek és baráti körének Ayalához volt csatlakozási engedélye tsen. Képet csatolja majd Marco aki velemvolt végig az ügynél is. Szóval lehet csak szerintem, de ott sajátügy bírálás, haverügyintézés is történt.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=292Riderpk.png , http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=163riderpk2.png . 2 napja láttam ezeket és gondolom már régóta ismeritek egymást stb-stb.Ayala azt mondta hogy akkor menjen mindenki a dolgára Rider te pedig kérdezd meg Bencét/Ricsit nem az hogy az ügy nincs bírálva.Meg hogy nagyobb admin bírálja el : 1-1 adminok vagytok FőAdimnnak vagy Szuperadminnak kellett volna bírálni szóval itt is kicsit vicces hogy felülbíráltad a másik 1-es admin bírálatát 1-es adminként
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=292Riderpk.png , http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=163riderpk2.png . 2 napja láttam ezeket és gondolom már régóta ismeritek egymást stb-stb.Ayala azt mondta hogy akkor menjen mindenki a dolgára Rider te pedig kérdezd meg Bencét/Ricsit nem az hogy az ügy nincs bírálva.Meg hogy nagyobb admin bírálja el : 1-1 adminok vagytok FőAdimnnak vagy Szuperadminnak kellett volna bírálni szóval itt is kicsit vicces hogy felülbíráltad a másik 1-es admin bírálatát 1-es adminként

Kedves Ril!
Pontosan te voltál az-az ember aki kérte, hogy nézzek rá a "PK"-ra. Nem felülbíráltam a panaszkönyvet, hanem a megbeszéltek alapján, az ügyet folytattam és pontot tettem a végére.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Elnézést hogy neked írtam csak szó szerint Ayala meg Te két egyforma emberek vagytok és neki szerettem volna ezt írni.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Elsősorban ki szeretném fejteni az "admin ügy újrabírálását". 2020.10.19-én történt egy szabálysértés, melyet Ayala bírált. Az ügy azzal zárult, hogy az érintett fél (Rider_El_Mirador) felkeres egy nagyobb adminisztrátort és a benne felmerülő kérdéseket tisztázva visszatérünk az ügyhöz, addig is mindenki "mehet a dolgára".
Nincs olyan,hogy várunk egy üggyel 3-4 napot és nyitunk egy panaszkönyvet ugyanarra a játékosra csak azért mert nem kapott szankciót,ilyenkor az adminisztrátorra kell nyitni egy panaszt fórumon,ha úgy érzi a játékos,hogy szerinte nem jól bírálta el az admin.
Továbbá olyan sincs,hogy újrabírálunk egy ügyet mivel itt lényegében ez történt.

Nem felülbíráltam a panaszkönyvet, hanem a megbeszéltek alapján, az ügyet folytattam és pontot tettem a végére.
Mi az ,hogy folytatjuk az ügyet ? Ennek az ügy végére Ayalának kellett volna pontot tenni ha már ő kezdett bele az ügyintézésébe , de ha tudja ő is,hogy ilyen jó haverok ha már van neki szoba csatlakozási engedélye akkor nem értem miért kezd bele ebbe..

Panasz jogos.
@MarshallV2 mínusz pontban részesítelek , illetve keressetek fel @Ayala -val TeamSpeak 3 szerveren este fele.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.