Elutasítva Russo De Bracco-Balázs

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
423
963
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea


Teamspeak felhasználó neved:
Russo De Bracco//

UID-d:
75Gy/EOPDV8nBhMlr0sQU/dhf/A=

Bann pontos időpontja:
Azt nemtudom

Bann pontos indoka:
You are banned permanently. Reason: "Moderátor szidalmazása #Balázs By:Bálint"

Ki bannolt ki:
Balázs kérésére Bálint

Amiért unbant szeretnél kapni:
Mert nem értem hogy egy vitából amit ő kezdeményezett ic amit oocba is átvitt miért kell kibannolni?Figyelmeztetést sem kaptam tőle hogy figyelj ide Russo vegyél vissza a stílusodból vagy valami.Szerintem az egész bann story ott kezdődött hogy egy barátom kirugatta konkrétan abból a frakcióból amibe vagyok,én meg cserébe mivel azt az incidenst ő kezdte én folytattam így elküldtem egy logot amiben rádióban nem megfelelően beszélt amiért ha jól tudom kirugták a frakcióból amimiatt engem kibannoltatott.Az egész ügyet a bann előtt megse akarta beszélni hiába kezdeményeztem.Szóval tömören gyönyören annyi lenne hogy legalább megbeszélni szeretném ha unbannt nem is fog adni amit előre tudok több forrásból is.

Megjegyzés:
Remélem sikerül dűlőrejutni az ügyben.
 

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Van esetleg bármilyen bizonyítékod arra amiket leírtál? Esetleg hangfelvétel?
 

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
423
963
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Sajnos nincs a moderátor viselkedéséről,de azt tudom hogy sokan voltunk bennt a szobában mikor az eset volt
 
Utoljára szerkesztve:

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Bizonyíték nélkül nem tudok mit kezdeni az üggyel. Megvárjuk azért Balázsválaszát.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Több helyből is vérzik ez a dolog. Akkor elmondom az én részem.​

» IC Szájkarate az IC-be maradt általam, de te nem úgy gondoltad, ahogy azt én. Áthoztad OOC-ba a dolgokat. Bejöttél TS-en, ocsmány stílusban beszéltél velem.
» TEK-ből nem kirúgtak, hanem kiléptem, melyet Donald és Rajmi alá is tud támasztani, tehát semmilyen haverod nem volt benne az egészbe, semmi közük a haverjaidnak az én TEK-es életemről.
» Több forrásból tudod, hogy úgy sem kapsz UnBan-t? És mivan, hogyha egyszer megkapod? Akkor több forrás fogja mondani, hogy meg fogod valamikor kapni?

Nincs UB!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.