Elutasítva Russell D Silva - Paper

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nai

Pötyögtető
Támogató
2021. 02. 19.
474
109
V4 karakter
Russell D Silva
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Russell D Silva

A ban időpontja:
2024.03.12

A ban időtartama:
Orok

Admin neve, aki bannolt:
Paper, Vito osztotta

A ban oka:
Premium Tuningal valo atveres.

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok. Nos az egesz picit maskepp zajlott le, mint ahogy az indok van feltuntetve. A bant azert kaptam, mert amikor az illeto srac aki a panaszkonyvet tette ram, megvasarolta az automat, akkor elneztem az UCP-ben hogy valojaban milyen tuning is van az auton, ezert rosszul tettem ki, rosszul adtam el, es elkestem a karteritesrol, ezert osztodott a ban. Nos, az igazi indok amiert en elkestem (es mutathatok biralo adminnak bizonyitekot errol ha nagyon muszaj), beteg voltam. 1 stadiumos rakban szenvedtem, ezert abban az idopontban en chemora jartam, illetve ugyeltem az egeszsegemre, es nem a jatek volt nekem prioritasom, fokeppen az, hogy szoljak nekik hogy egeszsegugyi indokok miatt nem tudok fellepni. Persze, lesznek emberek akik ellent fognak mondani, hogy megis feltudtam volna lepni egy 2 percre a forumra es szoljak hogy eltolodik az egesz, de szerintem ha a helyzetembe lettek volna, maskepp gondoljak, es egy csopnyit sem fog jarni az eszuk a jatekra amikor eletveszelyes kronikus betegsegben szenvednek. Jeleztem a tarsasagot (az illetot akit ugymond atvertem, es Papert) a karteritessel kapcsolatos ajanlatomat, ezert varom valaszukat, es varom biralo admin velemenyet az egeszrol. Koszonom elore is.

Megjegyzés:
Nincs.

 
  • Imádom
Reactions: norberto.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.