Russel Doyle Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Áron

Újonc
2019. 03. 30.
10
2
18
Hungary,Tolna
www.youtube.com
V4 karakter
Russel Doyle
LV karakter
Russel Doyle
V2 karakter
Russel Doyle
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~Russel Doyle~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~2 hónapja ezzel a karrierel másikkal 1,5 évet,jelenleg 1608,másikon 10 ezernél is több~

Hanyas szintű vagy?
~ 6 szintű és a másikon voltam 16 szintű ~

Milyen idős vagy?
~ 13 de mindjárt 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ igen,Nav 4 hónap nem az én világom mert ölni kellet és az nem az én világom,taxi 3 hónap nem volt jó a munka mert számomra unalmas volt szoval szinte saját kilépés volt mindig ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~igen ahogy olvastátok voltam 3 hónapja ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~Mert itt arra számítok hogy egy jó szerető társaság egy nagyon kedves csapat vár ahol rpzhetek nagyon sokat mivel azért rp szerveren vagyok és legyen az rps az ember van olyan hogy a határon is rpzek.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~igen rendelkezem~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 óra ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~nem voltam és az előző karrierem se volt ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ egyszer voltam ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Sziasztok Áron vagy.Szekszárdon lakok. Hobbym youtubeozás és sportolás meg a gépek kezelése van egy gép amit használok én is a cégből a jó kis wacker neuson et16-os kicsi aranyos gép de mindenre praktikus szeretem azt a jó kis gépet.De azt is kell szerelni innen jött hogy ide jöjjek természetes még apukámtól tanulok mivel még nem minden hez értek például tegnap előtt csináltuk meg az olajgombáját mert elkezdet folyni a kicsikéből az olaj.szeretek olvasni és játszani bár egy kicsit különbözök a többiektől mert nem annyira szeretek focizni.Nos hát ennyi lenne az én kis történetem.~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.